Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Raz mam 0,13 Mb/s, a raz -1 Mb/s od Multimedia Polska SA. Rzekomo mam te "60 Mb/s", a nigdy nie było więcej niz 19, zwiechy się zdarzały, ale maksymalnie na jedno popołudnie, a teraz już od jakiegoś czasu ciągle dno.
Jeszcze niedawno dzwonili z ofertą i konsultant nie dość, że kłamał o terminie końca promocji to jeszcze wrecz mnie straszył, że muszę przełużyć za 60 zł na miesiąc bo taniej nie znajdę i to super oferta, a jak się nie zgodzę to będę płacił 120. Ech skąd oni biorą takich ludzi, co to za firma.
Internet z Multimedia Polska SA to stanowczo zły wybór nie polecam!
#internet #multimedia #multimediapolska #obslugaklienta #grudziadz #antrosnarzeka
Pobierz antros - Raz mam 0,13 Mb/s, a raz -1 Mb/s od Multimedia Polska SA. Rzekomo mam te "60...
źródło: comment_FjUVjjvY83U3Lu4dnN36gTD6uknS7Vhg.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morus123: czy w którymś wypadku było by ok? Oczywiście w obu wypadkach jest słaby to nie uszkodzenie sprzętu u mnie. Ten akurat test na wi-fi.
@SanczezG: Pan przez tel mówił, że to moja wina bo za rzadko zgłaszam awarie :-P :-(
@antros: sprawdz w papierach jaką masz gwarantowaną (przy 60 powinno być 20mbs gwarantowane)
Sprawdzaj cyklicznie co parę dni połączenie KABLOWE inne można wsadzić sobie w dupę. Dokumentuj.
Zgłoś chęć rozwiązanua umowy z winy dostawcy który nie wywiązuje się z umowy (nagraj rozmowę, tylko uprzedź o tym) Wtedy opcje są dwie:
Albo b szybko znajdą magika który Ci tam coś poprawi
Albo Ty znajdziesz sobie lepszego dostawcę.

A tak podsumowując to multinenda
@antros: Nie rob testow po wifi bo takie testy na 2,4 GHz mozesz sobi wiesz gdzie wsadzic. Pokazalem Ci jak u mnie dziala 120, to dziala i wierz mi ze jezeli nie masz problemow z instalacja i masz jakis porzadny router to ten net zapieprza.
Nie rob testow po wifi bo takie testy na 2,4 GHz mozesz sobi wiesz gdzie wsadzic. Pokazalem Ci jak u mnie dziala 120, to dziala i wierz mi ze jezeli nie masz problemow z instalacja i masz jakis porzadny router to ten net zapieprza.


@lesio: to jaki screenshot wkleiłem kompletnie nie zmienia faktu o którym piszę tj. że nie działa mi net jak trzeba od wielu dni, czy po kablu czy
skończyła się?

@LadniePieknie: na szczęście tak

Jaki masz modem ? Cisco z serii 3xxx ?

@lesio: taki jaki rozdaje Multimedia tj. ZHONE, ZNID-GPON-2426A-EU

wejdz na 192.168.100.1 i podaj mi parametry Downstream Channels i Upstream Channels


niestety mój router jest na 192.168.1.1 więc tam nic nie znajdę( ͡° ͜ʖ ͡°)