Wpis z mikrobloga

@Darksed: Mój kumpel kupił na gearbest jakąś podróbke. Przysłali mu z UK finalnie to. WYglądało jak Hypervolt ale bez loga.
Generalnie bawiłem się tym z 10 minut bo przyniósł do pracy. Zajebista rzecz. Zapłącił za to ok.280 zł.
Używa gdzieś od 1.5 miesiaca i opowiadał, że nie ma z tym najmniejszych problemów.
  • Odpowiedz
@Darksed: Zajebista. Ma ileś tam stopni mocy i powiem szczerze, że naprawdę daje to radę. Zamarzyło mi się taki mieć ale aktualnie mam kilka innych spraw na głowie i wydatków.

Jak tylko się ogarnę z przeprowadzką i wykończeniem mieszkania to sobie kupię bo jednak godziny pracy przy komputerze swoje robią i taki masażyk, który można zrobić samodzielnie to rewelacyjna rzecz.

Generalnie ten z linku, ktory wkleiłem wygląda I D E
  • Odpowiedz
  • 1
@Darksed Spoko do rozluźniania samego siebie ale wielkich cudów się nie spodziewaj, coś jak mocniejsze efekty po rolowaniu, czyli krótkotrwałe
  • Odpowiedz
@Poemat: I czegoś takiego potrzebuję, ostatnio mniej czasu na to poświęcam przez swoje lenistwo co pewnie skończy się u mnie drobną kontuzją a z tą pierdołą będzie mi wygodnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Darksed Hypervolta tego najmocniejszego używam czasami jak jestem u znajomego w gabinecie, sam mam podróbkę z Gearbest która w sumie różni się tylko 200 uderzeń mniej na minutę i delikatnie mniejszą mocą, tak na prawdę prawie tej różnicy nie czuć bo robotę robi i tak jsk trzeba, używam tylko jako początkowe rozluźnienie/przekrwienie obszaru przed właściwym rozluźnieniem i masażem
  • Odpowiedz
@Poemat: A mam jeszcze jedno pytanie do ciebie. Widziałem że Hall używa polerki do masażu, działanie tego będzie podobne do hypervolta czy trochę inne i czy warto to zakupić?
  • Odpowiedz
@Darksed: W sumie to jest po prostu masaż wibracyjny tylko na dużo większy obszar, zależy jak dużą ma moc i ud/min, wg mnie na takie barki jak on stosuje to bardziej placebo XD Ale na czwórki/dupsko/najszersze już prędzej, w sumie jak napisałem, takie same zastosowanie jak wibracyjny hypervoltem tylko może nie tak dokładne więc nie zastosujesz z powodzeniem wszędzie
  • Odpowiedz