Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janmazoch to jest kwestia indywidualna każdego człowieka. Powołując życie stajesz się za nie odpowiedzialny od początku jego zaistnienia.#!$%@? jest oceniać innych zza bezpiecznego monitora komputera. Jeśli ktoś traktuje aborcję jako alternatywę dla prezerwatywy to jest to patologia. #!$%@? jest też branie swojego zdania za pewnik i wyśmiewanie się oceniając innych. Myślę, że twoi znajomi postąpili tak jak uważali najlepiej i tyle, ale do cholery nie róbcie z siebie wiarusów po których
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ciekawe czemu na tego typu obrazkach są zawsze dorodne płody z ostatnich miesięcy ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto wtedy usuwa zdrową ciążę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeeho: może zrobiłeś i szanuję jeśli to prawda ale wszystkich niechcianych dzieci nie przygarniesz ¯\_(ツ)_/¯
Nie wiem o jakiej "jedynej prawdzie" mówisz.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: nie mam statystyk, ale sądzę, że nie tak dużo jest aborcji "na życzenie" w ogólnej statystyce. To są po prostu głośne przypadki, bo są kontrowersyjne, ale są rzadsze niż się ludziom wydaje.
  • Odpowiedz
nie mam statystyk, ale sądzę, że nie tak dużo jest aborcji "na życzenie" w ogólnej statystyce

@Hauleth: Nie wnikając w szczegóły, proste pytanie - czy Twoim zdaniem aborcja "na życzenie" powinna być dopuszczalna, czy nie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lakukaracza_: a czym różni się płód od dziecka? Tym, że siedzi w brzuchu? Przed dokonaniem aborcji uśmierca się je w brzuchu matki, gdyby uśmiercenia dokonano po aborcji byłoby to zabójstwo xD Może między innymi przez takie prymitywne myślenie wysokorozwinięte pozaziemskie cywilizacje nie chcą zadawać się z ludźmi.
  • Odpowiedz
niespecjalnie widzę problem, bo uważam, że i tak to nie byłaby specjalnie powszechna praktyka.

@Hauleth: Czyli dopuszczasz przypadek, w którym zdrowy płód zostaje odpadem medycznym, tak jak na obrazku. Ergo - pisanie w tym wypadku o usunięciu z powodu wad rozwojowych jest ku*wieniem logiki. Q.E.D.
  • Odpowiedz
a czym różni się płód od dziecka?


@Pouty: Tym, że płodu nie walniesz kablem od prodiża.

Może między innymi przez takie prymitywne myślenie wysokorozwinięte pozaziemskie cywilizacje nie chcą zadawać się z ludźmi.


Obstawiałbym, że raczej przez wiarę 90% ludzkości w wymyślone, nieracjonalne byty za które są w stanie mordować.
  • Odpowiedz