Wpis z mikrobloga

@Logytaze: nie mam zamiaru przekonywać nikogo do niczego. smieszy mnie tylko ta pyszność i pewność na ten temat, jakby ludzie rozumy pozjadali a prawda jest taka, że punkt widzenia zależy od sytuacji w jakiej się jest i większość zesrała by się jakby musiała wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Para moich przyjaciół stała przed podobną decyzją, płód był posiadał wady i z bardzo dużym prawdopodobieństwem dziecko urodziłoby się upośledzone, zdecydowali się na aborcję a dziś są rodzicami wspaniałych i zdrowych dzieci, także ja kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie są takim #!$%@?**** ,żeby urodzić dziecko które nic w życiu nie osiągnie, bo nie będzie miało na to szans a jedynie co mu zostanie to wegetacja.
  • Odpowiedz
  • 4
@saakaszi sugerujesz, że ludzie usuwają tylko chore dzieci i nie ma ludzi usuwających dzieci z innych powodów


@Zielonka696969 W Polsce jeszcze tylko gwałt dopuszcza aborcję i zagrożenie życia matki. A w innych krajach to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@janmazoch to jest kwestia indywidualna każdego człowieka. Powołując życie stajesz się za nie odpowiedzialny od początku jego zaistnienia.#!$%@? jest oceniać innych zza bezpiecznego monitora komputera. Jeśli ktoś traktuje aborcję jako alternatywę dla prezerwatywy to jest to patologia. #!$%@? jest też branie swojego zdania za pewnik i wyśmiewanie się oceniając innych. Myślę, że twoi znajomi postąpili tak jak uważali najlepiej i tyle, ale do cholery nie róbcie z siebie wiarusów po których
  • Odpowiedz
@janmazoch są pewne granice przyzwolenia na pewne rzeczy, bardziej niż to czy to człowiek czy nie razi mnie lekkość z jaką podtrzymujesz swoje stanowisko i ta pewność o swojej nieomylności. Oby los nigdy cię nie sprawdził.
  • Odpowiedz