Wpis z mikrobloga

Pojechałem na kupno samochodu z teściem (znam siebie i często zamiast spojrzec chłodnym okiem, podpalam się). Patrzyłem tylko auta poleasingowe 2-3 letnie, diesel, bo robie długie trasy. Marki nie podam bo usłysze że moglem za te pieniadze kupić pięcioletnią markę premium #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°). Auta te miały od 150k-220k przebiegu, raczej oryginalnego i realnego. Ostatecznie kupiłem autko z przebiegiem 180k majace 3lata, wnętrze i zewnatrz było najbardziej zadbane. Oczywiście teść zaczął jęczeć ze jego syn to kupił ałdi z 2005 roku z przebiegiem 160k !! Ależ to była okazja, nie to co mój 3 letni trup :D #logikaniebieskichpaskow #motoryzacja #samochody
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raczej oryginalnego i realnego

raczej xD


@iredbox: a moze #!$%@? 500k i skrecili do 180 xd

no bo mogles kupic piecialetnia marke premium xD lepsza 5 letnia premium niz gownomarka z #!$%@? kilometrami w opor
  • Odpowiedz
@iredbox: zrobiłem to samo, firmowe auto z książką serwisową , mam wygięte na marki premium
jeździ ze mną już 11 lat + 4 lata u pierwszego właściciela , jeszcze daje radę mam nadzieję że 2-3 lata jeszcze się poturla
  • Odpowiedz
@iredbox: Jeśli za cenę zajechanej 3 letniej toyoty mogłeś kupić 5 letnią markę premium i wybrałeś zajechaną toyotę to faktycznie inteligencją nie grzeszysz.
  • Odpowiedz
Jeśli za cenę zajechanej 3 letniej toyoty mogłeś kupić 5 letnią markę premium i wybrałeś zajechaną toyotę to faktycznie inteligencją nie grzeszysz.


@cwlmod: O hui, ostrzegaj, jak serwujesz taką dawkę raka z rana XD
  • Odpowiedz
@niepanimaju: @cwlmod: typowi przedstawicieli komuny :D #!$%@? kilometrów w dieslu=180k :D mam drugiego diesla z przebiegiem 400k i odziwo jezdzi, a pięcioletnia marka premium też się psuje, serio
edit i nie nie kupisz 5 letniej marki premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) za cene 3 letniej toyoty. Za taka cene kupisz 10-15 letnie audi a3 z przebiegiem skreconym z 400k + do 150k i full
  • Odpowiedz
@aksal89: To chyba odnosi się do siebie. 2 lata starszy samochód z nieporównywalnie lepszą jakością prowadzenia i wykończenia wnętrza jest lepszy niż zajechana toyota która jako nowa jest #!$%@?.

@iredbox: Chyba mówisz o sobie skoro 180k to dla ciebie mało. Lepiej mieć 180k w bmw niż w toyocie jeśli cenisz sobie w życiu coś więcej niż suchy rachunek ekonomiczny. Plus toyoty jest taki że nie trzeba inwestować w
  • Odpowiedz