Wpis z mikrobloga

@lastro: tylko ze jak ci sie zapali buda lub #!$%@? do rowu swoim passatem 1,9 tdi to wlasnie OSP z tym calym sprzetem dzieki selektywnemu powiadamianiu beda pierwsi na miejscu zeby uratowac ci dupe.
  • Odpowiedz
@lastro: OSP nie pracuje w żaden sposób na etacie. Dostają pieniądze za godzinę podczas udziału z akcji. Mylisz Państwową Straż Pożarną z Ochotniczą Strażą Pożarną. A jak już tak wrzucacie wszyscy strażakom, to jak wam się coś zapali, to #!$%@?ć od 998 tylko wiaderkami gasić.
  • Odpowiedz
tylko ze jak ci sie zapali buda lub #!$%@? do rowu swoim passatem 1,9 tdi to wlasnie OSP z tym calym sprzetem dzieki selektywnemu powiadamianiu beda pierwsi na miejscu zeby uratowac ci dupe.


@Zulfix: A jak to sie kłóci z tym co napisałem? Jesli będą sie bawić w tetrisa, to chyba mnie nie uratują
  • Odpowiedz
A jak już tak wrzucacie wszyscy strażakom, to jak wam się coś zapali, to #!$%@?ć od 998 tylko wiaderkami gasić.


@BomBom: To tak jakbys powiedział "jeśli wrzucasz rządkowi", to sam sobie rządź. "Wrzucasz lekarzowi, to sam sie lecz", "wrzucasz pracodwacy, to sam se załóż firme". Co za idiotyczna logika
  • Odpowiedz
@lastro: piszesz o pieniadzach i podwyzkach, uwierz mi nikt z nas ( ups wygadalem sie) tych " bohaterow #!$%@?" nie przelicza godzin spedzonych na akcji na pieniadze. Wyjezdzamy by pomagac ratowac i chronic, a zeby zasluzyc na taki sprzet to tez trzeba sie wykazac i starac, nie ma mowy tu o zadnym placzu typu " dajcie bo nima"
  • Odpowiedz
@lastro: to jest twoja głupota, ponieważ nie odróżniasz psp od osp, i tego że osp nie dostaje pensji więc nie może prosić o podwyżki. A jeśli chodzi o PSP to podwyżki na pewno należą im się tak samo jak i innym zawodom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Moje miasto, takie piękne. Znane z poebanych kierowców (CNA), jeszcze gorszych pieszych, Blechacza, morderstwa tłuczkiem i ostatnio biurem rachunkowym, które okradło ludzi xD
  • Odpowiedz