Wpis z mikrobloga

@Rodjer: kurde no powiem szczerze, że chodziło mi to po głowie tylko nie wiem jak mógłbym mądrze wykorzystać kasę za niego. Na Sterlingu zaoszczędziłbym 0.4 ale z Łysym nie wiadomo czy nie #!$%@? maniany i znowu w następnej kolejce nie posadzi wszystkich na ławie.
@vinmcqueen: Van Aanholt ma tragiczny kalendarz, + nie masz żadnego grającego zmiennika w obronie, więc musisz zawsze grać Lundstramem, a jak ktoś wypadnie to w ogóle lipa. Zamieniłbym PvA + Hanley na dwóch tańszych grających obrońców, np. Tomori + Soyuncu, ewentualnie któryś obrońca Burnley. I skoro decydujesz się na niegrającego najtańszego piąteg obrońcę, to warto wziąć Reida, który jako jedyny kosztuje 3.9 (zawsze to 0.1 może się przydać w przyszłości). Reszta
@Mufann: o kurde, z tym van Aanholtem i kalendarzem to słuszna uwaga, zdecydowanie do zmiany. Wstępnie wziąłem Pietersa i Tomoriego bo mam trochę siana. Cena Trenta niestety jest o 0.7 wyższa niż van Dijka, musiałbym zrobić jeszcze jakieś zmiany w pomocy/ataku.

Dzięki za spostrzeżenia, wymieniłem Kilmana na Reida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rodjer: no właśnie ja też myślałem nad Mane, ale patrzę, że ostatnie 2 kolejki to raptem 5 punktów, Salah mimo, że nie błyszczał to zdobył 8. Z drugiej strony różnica aż 0.9kk, mógłbym kupić TAA... przemyślę to jeszcze