Wpis z mikrobloga

na kogo tu głosować?
pis - damy wam piniondze
po - pis niszczy kraj socjalem, ale też wam damy piniondze
sld - komuchy i lgbtwtf
psl - w sumie nie wiem jaki oni mają program oprócz przyklejenia się do jakiejś innej partii
konfederacja - niby wolność, ale gejów to batożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w moim okręgu jeszcze liroy, on sam się wydaje ok, ale na jego listach jeszcze większe szury niż w konfie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wybory
  • 13
  • Odpowiedz
Szanowny @wewerwe-sdfsdfsdf: najpierw trzeba zlikwidować socjalizm to jest priorytet, dlatego #konfederacja

Poza tym:
Wolność to nie jest samowola!
Wolność w praktyce to możność działania lub zaniechania działania; jest przeciwieństwem i brakiem przymusu, przemocy, kajdan - wszelkich niesprawiedliwych ograniczeń.

W wymiarze (etycznym/moralnym) być wolnym to znaczy być panem samego siebie (nie być niewolnikiem przekonań, leków czy rządź) (Platon, Artystoteles), stąd też można łatwo wyprowadzić, że wolność nie polega na tym, że się
  • Odpowiedz
W etyce, w życiu podobnie, tak btw #lgbt


@pyroxar: jak sam stwierdziłeś LGBT ma duży sens.
Dla społeczeństwa dużą korzyścią są pary homoseksualne żyjące w stałych związkach.
W środowisku nietolerancyjnym, z leczeniem itp. homoseksualiści albo nie założą rodziny, a nawet jeśli z przymusu* się na to zdecydują to nie będzie to zdrowa rodzina.
Pozwalając im na zawieranie związków partnerskich dajemy psychologiczne poczucie stabilizacji i akceptacji społecznej, dodatkowo takie pary są materiałem
  • Odpowiedz
Szanowny @Dildago: nie widzę żadnej cnoty w lgbt. Żadnej. Jeszcze raz powtarzam, prawdziwa wolność polega na czynieniu tego co właściwe, skąd wiesz, że lgbt samo z siebie jest dobre jako styl życia? Może jeśli ktoś ma pewne skłonności to nie powinien im ulegać.
  • Odpowiedz
nie widzę żadnej cnoty w lgbt


@pyroxar: Przed chwilą ci to wyjaśniłem

skąd wiesz, że lgbt samo z siebie jest dobre jako styl życia


skąd wiesz że nie jest?
W naturze np. u pingwinów w przypadku śmierci naturalnych rodziców jaja są przygarniane przez pary homoseksualne

Może jeśli ktoś ma pewne skłonności to nie powinien im ulegać.


@pyroxar: to zamilcz
  • Odpowiedz
prawdziwa wolność polega na czynieniu tego co właściwe


@pyroxar: xD
właściwe według kogo?

https://sjp.pwn.pl/sjp/wolnosc;2537405.html

możliwość podejmowania decyzji zgodnie z własną wolą


Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
~Alexis de Tocqueville

@Dildago: myślę, że bardziej to efekt przemiany gospodarczej niż sld, teraz raczej do zmniejszenia socjalu nie będą dążyć
  • Odpowiedz
właściwe według kogo?


@wewerwe-sdfsdfsdf: papaja, ale tego co nie żyje bo inni to przebierańcy

az raczej do zmniejszenia socjalu nie będą dąż


@wewerwe-sdfsdfsdf: Jedyna opcja na takie posunięcie sprawy to partia która nie chce rządzić dłużej niż jedną kadencję. Obiecujemy 2000+, dostajemy większość konstytucyjną i suprise anulujemy wszystkie durne dodatki PiSu
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf:

konfederacja - niby wolność, ale gejów to batożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczku powiedz mnie Ty czy jesteś przekonany że gdy Konfederacja dostanie te 5,5% to na drugi dzień będzie odstrzał gejów na terenie całego kraju? no chyb a nie.
Po to Konfederacja ma się dostać do sejmu żeby PiS nie miał większości parlamentarnej i co jest główną przyczyną dlaczego TVP szkaluje i zamilcza to ugrupowanie
  • Odpowiedz
@QBA__: ja się boję o to, że poglądy narodowców są za bardzo zbliżone do tych z pisu i po wejściu do sejmu w przypadku rozłamu zasilą oni szeregi pisu

dlatego argument głosowania na konfederację żeby pis nie miał większości mnie nie przekonuje
  • Odpowiedz
Najważniejsze aby pis i po odciągnąć od władzy. Nic dobrego nie zrobili dla kraju i w tym temacie na pewno się nic nie zmieni. Dobrze, że są też inne opcje. Sam zagłosuję na lewicę, bo to partia przyszłości, opartej na współpracy i przyszłości a nie na ciągłych wojnach.
  • Odpowiedz