Wpis z mikrobloga

@Cryptonerd_io kurde cały czas bąbelki, obczailem że po prostu #!$%@? korek od zbiornika wyrównawczego (w tym modelu ciśnieniowy jest na chłodnicy i on potem wyrzuca tak ciśnienie do wyrównawczego a w wyrównawczym po prostu zatyczka na wcisk) i #!$%@? po prostu wodę po za układ. Nie ma to związku z obrotami, tak to było jasne - upg
@fortySeven no ta tylko kurde nie wiem bo coś mały ten przedmuch i brak różnicy na maksymalnych obrotach, tak samo. No i nie śmierdzi spalinami, a w układzie jest już głównie woda więc bym wyczuł, szczególnie że auto jeździ na gazie.
@Pawelczi: albo babel powietrza w układzie, albo uszczelka puszcza odrobinę spalin do ukl chłodzenia. W tym przypadku nie będzie jasnych symptomów (test CO2)
Nagrzewa się po jezdzie na postoju, a podczas jazdy temp wraca do normy?
@Cryptonerd_io temperatura stoi, ale #!$%@? płyn, przez co się zapowietrza i wtenczas grzeje. Jakieś 20minut jazdy i w wyrównawczym sucho.
No też myślę że upg ale dziwne że jak nawet przytrzymałem go na maksymalnych obrotach to puszcza tyle samo, bardzo mało, ale wystarczy by zamknięty zbiornik wypchnął znaczna ilość płynu.