Wpis z mikrobloga

@Pietter ale z chłodnicy wieje letnim powietrzem.
Niestety zauważyłem że ogrzewanie również nie chodzi więc albo się zapowietrzyla (ktoś mi uciął węża ostatnio i wysral całą wodę z układu) nagrzewnica albo pompa wody powiedziała papa.
@niepanimaju: bo widać kogo boli dupa, wchodzisz na jego profil a tydzień temu pisał pod ifonem

2019 a ludzie jeszcze zwracają uwagę na to jaki kto ma telefon


mi to obojętne, bo robię zdjęcia gcamem i dzięki temu na fonie za 1300 ma jakość lepszą niż takie w cene 3-4 razy większej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawelczi: jak wentylator ciągle chodzi i auto się nadal grzeje to to raczej nie termostat..

@Pietter: jak się zaciął zamknięty albo nie otwiera się wystarczająco to jak najbardziej. Częściej zostaje w pozycji otwartej i auto się nie nagrzewa do odpowiedniej temperatury, ale w drugą stronę też się zdarza.
Oczywiście to nie jedyna możliwość, mogło paść co innego i fragment o nagrzewnicy, sugeruje że niekoniecznie to termostat.
@Pawelczi:
@FLAC zwyczajowo też używam gcama, jednakże robiłem dwuklikiem zdjęcie żeby się nie zajmować #!$%@? podczas jazdy, stąd watermark, nawet nie chce mi się w ustawieniach tego szukać, po prostu mam #!$%@?