Wpis z mikrobloga

Pewien wpis ( ͡º ͜ʖ͡º). Doprowadził mnie do przemyślenia.
Spójrzcie na to srebro na rakiecie.
Mi to wyglada na idealne miejsce na komercjalizację lotów w kosmos ( ͡º ͜ʖ͡º) czemu jeszcze nikt nie wpadł na to żeby dawać reklamy na statki, w zamian za dofinansowania? Przecież streamy ze startów oglądają miliony osob + zawsze można obejrzeć je jeszcze raz.

#kosmos #przemyslenia #kiciochpyta #podroze
Pobierz NieznanyWykopek - Pewien wpis ( ͡º ͜ʖ͡º). Doprowadził mnie do przemyślenia. 
Spójrzc...
źródło: comment_SnS52sxXmaPD2f4JAOlnlnf0tygltXBJ.jpg
  • 15
@NieznanyWykopek: Lockheed, boeing, NASA i ogólnie wszystkie inne firmy potrzebują wielu lat, aby w ogóle podjąć decyzję o podejmowaniu jakichkolwiek decyzji xD
To właśnie czyni SpaceX inne od reszty :D 11 lat temu dotarli na orbitę po raz pierwszy, w międzyczasie wylądowali Falconem 9, potem zrobili to samo, tylko z dwoma na raz i właśnie są na etapie końcowym zrobienia kapsuły dla ludzi :)
To jest BARDZO duży progres i wręcz
@namrab: Nie wiem czy to byłoby tak spektakularne jak wielki napis „Microsoft” W przestrzeni kosmicznej, dodatkowo pomyśl, potem w telewizji można by było zrobić hasło marketingowe „my byliśmy pierwsi w kosmosie”, albo „poziom tak wysoki ze wyżej jest tylko księżyc”, czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º)