Wpis z mikrobloga

Połowa głównej broni zatrzymanych bandytów #!$%@?ących w marsz równości, czyli łysych patusów IQ <70
Dlatego, że bronią wartości
Dlatego, że zostali sprowokowani (xD)
Czy Wykop to ten elitarny internetowy serwis nie dla hołoty? xD
Czy świat tak wygląda za oknem? xD
Czy Polska to Pakistan?
Niech ktoś mi powie, że to fikcja, albo że to tylko Wykop jest tak #!$%@?.
Jak ktoś broni bandytów to życzę, żebyście również od nich kamieniem oberwali i jeszcze im piątkę przybili. Aaa #!$%@? 2019, środek Europy, a na zdjęciu poniżej w akcji bohater Wykopu, obrońca dobrych wartości.
#glownacontent #oswiadczenie #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi
źródło: comment_pR6Hb4iXzYaaIg4wlFvIxwsFQeCPOYIW.jpg
  • 24
Z lewakami nie mam zamiaru nawet rozmawiać


@Mathas: W zasadzie - wnioskując po twoich dotychczasowych komentarzach - trudność sprawia ci sformułowanie relatywnie nieskomplikowanego zdania jednokrotnie złożonego, a co dopiero bardziej złożonej myśli, już #!$%@?ąc od jej ideowego wymiaru. Rzecz jasna tłumaczyć to będziesz jakąś rzekomą niechęcią do dyskusji z urojonym "lewactwem", zarazem wykazując się jak na kogoś niezainteresowanego dyskusją nadzwyczajną aktywnością w tym choćby wątku. Ja na przykład faktycznie nie mam
@Mathas: legalnej demonstracji, która została nielegalnie zaatakowana, czyli prawo zostało złamane. Kiedy #!$%@? to w końcu cymbały zrozumiecie i przestaniecie mieć pretensje, ze policja broni pedalow grzeszników xD
@general-lufa Ale ja nie mam najmniejszych pretensji do policji tylko do osób wspierających dewiacje. Policjant może czuć do nich obrzydzenie, ale jeśli marsz jest legalny i dostaje rozkaz jego eskorty to zwyczajnie wykonuje swoje obowiązki.