Wpis z mikrobloga

@siepan: ciekawe co się stanie z koroną stworzenia jak jedyna znana nam planeta, która nadaje się do życia przestanie nadawać się do życia. Na co oni liczą? Zapewne na to, że boge stworzy nową albo, nie wiem, wyssie CO2 z atmosfery?
  • Odpowiedz
@siepan: Jestem Karolem, ale jak widzę coś takiego to mam czasem ochotę starotestamentowe sięgnąć kogoś w pysk (°°
Przez takich tępaków będę miał w Zgierzu linię brzegową Bałtyku a w Pabianicach Morza Śródziemnego.
Najgorsze jest to że część mojego Kościoła pójdzie i zagłosuje na takich
  • Odpowiedz
@siepan: Jak można być ministrem w europejskim kraju w 2019 roku i powoływać się na Biblię? Czy naprawdę już przechodzimy do porządku dziennego na czymś takim? Czy nasz kraj ogarnęła jakaś zbiorowa hipnoza czy religijni radykałowie gotują nas jak żabę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@siepan: 2k19 i powoływanie się na biblię, na dodatek w taki ułomny sposób.
Człowiek jest częścią przyrody. Takie odcinanie się nikogo bardziej nie dotknie niż człowieka. Już nawet trzymając się biblijnego mitu stworzenia. Nie przypadkowo wpierw Bóg stworzył przyrodę, a na koniec człowieka. Przyroda sobie bez nas poradzi, my bez niej nie.
Niszcząc przyrodę niszczymy siebie i (kto w to wierzy) niszczymy boskie dzieło stworzenia, a więc plujemy Bogu w
  • Odpowiedz
@siepan: Polska 2019 rok, wiceminister twierdzi że człowiek jest ważniejszy od przyrody i ogólnie to #!$%@? z ochroną środowiska, bo tak napisali pustynni żydzi w książce 2 tysiące lat temu
  • Odpowiedz