Wpis z mikrobloga

im bardziej okazujesz uczucie tym jako większa p---a przez kobiety jesteś odbierany.


@Thachi: nie tylko kobiety, ale wszystkich. Innych ludzi nie obchodzą twoje uczucia, przestań się z nimi obnosić.
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to nie mów nic.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: jak masz dobrego kolege czy przyjaciela to powinno go to obchodzić o ile ma w sobie wykształconą empatie, a o to rzeczywiście trudno, ludzie są z-----i. Tylko, że koncentruje się tu na kobietach, bo one nie tylko mają w dupie takich facetów - one po prostu się nimi brzydzą. Warto to podkreślać by ludzie nie byli naiwni i by odczarować relacje damskomęskie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Po prostu to, że świat tak wygląda to nie znaczy, że musi mi się to od razu podobać czyż nie?
No i przede wszystkim pompuje się romantyczne spojrzenie na świat, więc ja chce uchronić beciaków od naiwności i odczarować im relacje damsko-męskie
  • Odpowiedz
@Thachi: gdzie się niby pompuje te romantyczne spojrzenie na świat? Bo ja mam bardziej wrażenie, ze to beciaki sami sobie przy pomocy matek i ojców cuckow wkręcają te głupoty bo w filmach ma przykład to zawsze masz loszke zakochana w chadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Cała kultura gentlemanska. Teraz to zanika, ale pewne naleciałości zostały. Widziałes kiedyś by to kobiety pajacowały z kwiatkami?
No i powiedz, kto w titanicu się poświęcił? Ano leonardo di caprio dla Rose.
  • Odpowiedz
@Thachi: mówisz o tym samym filmie, w którym rose zdradzała swojego faceta z boskim Leo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) O tej samej Rosę, która to za nim wzdychała całe zycie i to o nim myślała na skraju śmierci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: To już jest inny temat. Po prostu nie rozumiem czemu wątpisz w to, że jest wiele naiwnych facetów, którym należałoby odczarować świat damskomęski. Powiem ci więcej. Oni są wykorzystywani przez kobiety często z wyrachowaniem tychże kobiet, więc to nie jest tylko kwestia ich z------a
  • Odpowiedz
@Thachi: nie wiem skąd wytrzasnąłeś to, ze nie wiem ilu jest naiwnych facetów ¯\_(ツ)_/¯ dobrze wiem ilu och jest, ale nie wiem dlaczego chcesz ich na sile uświadamiać. Skąd wiesz, ze ich nie zadowala zycie według utartych schematów? Skąd ta potrzeba wchodzenia z butami w zycie innych? Chcącemu nie dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Bo to się odbija bezpośrednio na nas jako jednostkach, jeśli żyjemy w systemie, w ktorym powielane są c-----e wzorce - one się też odbiją na nas. Nie zyskamy na tym, że faceci są naiwni. My na tym tylko stracimy. nawet jeśli my sami nie jesteśmy naiwni
  • Odpowiedz
Podsumowując: im bardziej okazujesz uczucie tym jako większa p---a przez kobiety jesteś odbierany. Męski facet to jest ten, który ma kobiete w dupie. Myślicie, że beciaki się kiedyś tego nauczą?

@Thachi: Zapomniałeś dodać, że kobiety pod tym względem są bardziej pobłażliwe dla osób bardziej atrakcyjnych seksualnie.
  • Odpowiedz