Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@saakaszi: @picasssss1: @Takiseprzecietniak: @Blackthorn: @rzep: @jamesbond07: @Cukrzyk2000 Normalna polska kobieta o lewicowych poglądach. Niestety na taki wizerunek wszystkich osób o lewicowych poglądach ciężko pracują lewacy, którzy brzydzą się polskości i nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Nawet tutaj wystarczy przeczytać komentarze takich osób jak Farrahan, mistellaire, Tehnikolor. Nie brakuje też osób, które zaplusowały ich ojkofobiczne/rasistowskie komentarze.
@Tehnikolor Jak do mnie zagadują to od razu przechodzę na łamany rosyjsko/angielski by wyjść na obcokrajowca bo przychodzi mi łatwo wschodnia maniera mówienia. Ruscy często myślą że jestem z Moskwy xD A za #!$%@? się nie potrafię po rusku poprawnie wysłowić.

Niby przegryw... ale już lepiej być niewolnikiem niż Polakiem.
@CherepakhaNinja: To proste, tak jak się czuje nienawiść do niesprawiedliwości tego świata, tak jedną z nich jest to, że Polaczki to naród przepełniony ludźmi jak pan z obrazka - tępymi, bez żadnej refleksji, o zbyt dużej dawce spier** by dało się to umysłem ogarnąć. I ci ludzie rządzą tym krajem i jak słyszysz - dokładnie mówią kto jest Polakiem, a kto nie jest. No więc sprawa jest jasna, nie ma co