Wpis z mikrobloga

@saakaszi:

Wiesz, że można być lewicowym narodowcem?
Ba! Gościu może chcieć np. władzy totalitarnej w Polsce, więc nie jest konserwą bo nie chce wracać do tego co było, albo popierać lewicowe postulaty gospodarcze więc może być lewakiem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saakaszi: czekaj. Na czym, uważasz, polega bycie narodowcem? Na tym, że Polakom, zdaniem tego kolesia zatrudnionym przez Sorosa, powinno być wolno działać wbrew interesowi Polski? Bo są Polakami?
Nie popieram i nie dezaprobuję, bo nie znam sytuacji, ale Twój tok rozumowania jakoś mnie nie przekonuje
@Tehnikolor: Nie wiem czy mam wieśniacką mordę, nikt mi nigdy wprost nie powiedział, że jestem brzydki czy coś a przynajmniej nie przez ostatnie ~8-10 lat xD. #pokazmorde nie zrobię. Ale jeżeli chodzi o umiejętnoćś ubrania się to teraz młodzi i takie pokolenie 30+ umie się ubrać.
@Takiseprzecietniak: Nikt nie lubi sprzedajnych kobiet i pogardza się nimi nazywając koorwami choć często są zmuszone aby się puszczać, bo nie mają środków dożycia. Jeszcze z większą pogardą Polacy traktują sprzedawczyków jeżdżących po Polsce za pieniądze żyda Sorosa podpalacza świata .Było to widać po PO której Polacy odebrali władzę gdy się przekonali że to praktycznie folksdojcze. Pederaści nic na tych marszach nie zyskają a wręcz odwrotnie widać, że kończy się tolerancja
@dr_Klotz: Polacy dali radę czerwonej zarazie to bez problemu rozprawia się z tęczową. Kościół jest siłą łącząca Polaków dzięki czemu takie mocarstwa jak Cesarstwo Niemieckie jak i Moskale czy Turcy i Szwedzi musieli zabierać nogi za pas.Dobrze że okres powojenny nazywamy IV rozbiorami to łatwiej zrozumieć, że trwają próby na V rozbiory.Należy też zrozumieć idiotów popierających lewaków i liberałów albowiem kilka milionów Polaków zapisało się do PZPR czyli uwierzyło że Polska
@saakaszi: Żeby zrozumieć narodowców, trzeba się chyba urodzić z ich światopoglądem. Tak im przeszkadza, że dwójka kochających się osób chce czuć się we własnym kraju bezpiecznie i wolno. Zamiast zajmować się cudzym łóżkiem, mogliby na przykład zainteresować się szerzącą się pedofilią w kościołach czy chociażby pozbierać śmieci w okolicy, to z pewnością wyszło by naszej planecie na dobre ale dla nich ważniejsze jest kto, z kim, gdzie i za ile ...