Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie relację z Marszu Równości w Lublinie, a dokładniej to lożę kontrmanifestacji złożonej głównie z Sebków Wyklętych. Śpiewają jak zwykle jakieś rymowanki i moim zdaniem najlepsza to "białe kaski robią laski!" do oddziałów prewencji policji xD Klasyczne poleciało "kto nie skacze ten z policji", no i skakali sobie jak przedszkolaki, a policja faktycznie stała! Odśpiewali też fragment "Roty", co było strzałem w stopę bo napisała ją lesbijka czy tam biseksualistka. Był też pan polityk z małym transparentem na deseczce, chyba ze swoim nazwiskiem i numerem na liście wyborczej. Powiedział do ochraniających marsz policjantów: "jak dojdziemy do władzy to was wszystkich zwolnimy!" Piękny cyrk, a teraz wychodzę z domu z modlitwą na ustach, że widać, że jestem hetero i nie dostanę w papę w tym pięknym mieście. Miłego dnia, kochanieńcy!

#patologiazmiasta #lublin #lgbt ##!$%@?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kvoka: możesz przeglądać jak chcesz konto. Mi o nic nie chodzi. Jedynie o to, że fajnie było mieć Twój obraz na podstawie Twoich wpisów z tagu autorskiego. A takie jak ten wpisy burzą ten obraz nie tylko u mnie ale pewnie u innych osób podobnie.
Nie jestem za jakimiś tam dresiarzami czy sebiksami bo wiadomo co sobą oni reprezentują - nic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: oburzyło? Za mocne słowo. Po prostu miałem o Tobie całkiem inne zdanie. Np. że nie pchasz się w głupie wojenki miedzy tak zwanymi tutaj lewakami i prawakami.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Nie pcham się w żadne wojeniki, Mirku, wrzuciłam tylko post o dresiarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś przewrażliwiony.

Twoje podejście kojarzy mi się z moim ultra lewackim znajomym, radykał jakich mało, świat dla niego jest czarno biały, prawda jedna i nic więcej. Po Marszu Równości w Białymstoku wrzucił na swojego fejsbuka zdjęcie jakiegoś krzyczącego kontrmanifestanta-dresiarza z brzydkimi zębami, że heheszki, prawica nie chodzi do dentysty.
  • Odpowiedz