Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie relację z Marszu Równości w Lublinie, a dokładniej to lożę kontrmanifestacji złożonej głównie z Sebków Wyklętych. Śpiewają jak zwykle jakieś rymowanki i moim zdaniem najlepsza to "białe kaski robią laski!" do oddziałów prewencji policji xD Klasyczne poleciało "kto nie skacze ten z policji", no i skakali sobie jak przedszkolaki, a policja faktycznie stała! Odśpiewali też fragment "Roty", co było strzałem w stopę bo napisała ją lesbijka czy tam biseksualistka. Był też pan polityk z małym transparentem na deseczce, chyba ze swoim nazwiskiem i numerem na liście wyborczej. Powiedział do ochraniających marsz policjantów: "jak dojdziemy do władzy to was wszystkich zwolnimy!" Piękny cyrk, a teraz wychodzę z domu z modlitwą na ustach, że widać, że jestem hetero i nie dostanę w papę w tym pięknym mieście. Miłego dnia, kochanieńcy!

#patologiazmiasta #lublin #lgbt ##!$%@?
  • 26
  • Odpowiedz
@Nightmare16: gównoideologia równości i tolerancji o którą walczyli nasi przodkowie i która pozwala na życie w pokoju?

Lepiej to niż naśladować Hitlera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightmare16: Też uważam, że radykalna lewica tolerancyjna to nie jest ale... dlaczego uważasz, że LPG+ naśladują Hitlera? ;o Przecież on takich jak oni to w piecu palił.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: To nie obserwuj mojego konta tylko tagi, które prowadzę. Moje konto nie służy mi tylko do pisania na swoich tagach. Strasznie śmieszą mnie dresiarze więc pewnie będę jeszcze wrzucała jakieś posty o Sebixach i nie widzę w tym niczego złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Przecież nie musisz dodawać na czarno, możesz obserwować tagi tylko, a nie mój profil. Wtedy będą ci się wyświetlały tylko moje teksty. Czemu się obrażasz? :D Mamy po prostu inne poczucie humoru, mnie śmieszą dresiarze, ciebie nie, no i co z tego :D
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Ło, przejrzałam twoje konto i widzę, że może nie chodzić ci o heheszkowanie z dresiarzy tylko o jakże delikatną i kontrowersyjną tematykę LPG+. Chyba jesteś srogo przewrażliwiony na tym punkcie... Ja tylko śmieję się z dresiarzy i ich kibolskich zachowań, a nie wychwalam ideologię LPG, wyluzuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz