Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #piotszakstyle #oswiadczenie

1. Zacznij aktywność na jednym z portali ze śmiesznymi obrazkami.
2. Zobacz że fajni ludzie, dużo humoru, sarkazmu, ogólnie towarzystwo wyluzowane.
3. Zgłoś się do pewnej zobowiązującej zabawy.
4. Miej problemy, przez które musisz się z tego wycofać.
5. Zażartuj na luzie czemu się wycofujesz.
7. Zostań zmieszany z błotem, #!$%@? jak nigdy bo się głupio wytłumaczyłeś jak zwykły złodziej.
8. Bądź szkalowany przez 3 miesiące jak jakiś przestępca.
9. Nieskutecznie próbuj wytłumaczyć, że o co innego poszło a afera została błędnie zinterpretowana.
10. Brak profitu.

W sumie dziękuję tym wykopkom co nie dały się ponieść wielkiej gównoburzy i na spokojnie dały sobie wyjaśnić mój niefortunny udział w wykopoczcie 6 lat temu, edycja 2013. Również dziękuję tym co z takim zapałem mnie hejtowali i kazali usunąć konto, na pewno szczególnie pan @RPG7 którego już nie ma, zresztą wykopoczty też nie ma. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałem co to wytrwałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również przestrzegam nowych wykopków aby pochopnie nie deklarowali się w dane przedsięwzięcie przynajmniej w tym serwisie bo potem mogą doznać szoku jak nagle trzeba będzie zrezygnować. Mimo że to serwis nastawiony głównie nażarty, dobry humor i wyluzowanie to w takich sprawach może oberwać jak nigdy od fanatyków pospolitego ruszenia...
  • 4