Wpis z mikrobloga

Hindusi są najlepszym narodem w Internecie i nawet z tym nie handlujcie.

Coś poszło nie tak i nie mogę zainstalować tableta? Szukam odpowiedzi na forach, Redditcie, może to wina Windows? W desperancji pytam się nawet na Wypoku. Odpowiedzi albo nic nie wnoszące, albo głupie. Inni z tym samym problemem wpisują komentarze że proponowane rozwiązanie nie działa.

Wpisuję problem na Youtube, a tam Pan Hindus łamanym angielskim w kilka minut opisuje o co tak na prawdę chodzi, i że pewna wersja sterownika się nie odinstalowuje, także musisz usunąć wszystkie przed zainstalowaniem właściwej, starszej wersji, link poniżej. Instaluję i co? Działa! Dziękuję, Pan Hindus!

Zastanawiam się jaki rozmiar to B2, czy tam B6. W internecie są rozmiary, ale ja chcę wiedzieć jak się ma do A4 czy A5. Masa filmików gdzie przygłupy z roześmianymi ryjami przekazują rozmiary w liczbach. Dzięki, debile, bardzo pomocne. O, jest Pan Hindus, który składa wielką kartkę na pół i mówi, że teraz to A4, A5, B6, itd. Nie wiedziałem, że to tak działa, bardzo pomocne!

Chcę zrobić prostą animację promienia w After Effects. Masa filmików, gdzie jakiś normik z 30 sekundami intro mówi "yo yo yo yo! Brandon here with anotherblabla bla bla." Po pięciu minutach okazuje się, że musisz ściągnąć 2 GB jego presetów i przygotowanych wektorów żeby to działało. Kolejny filmik, kolejny normik tłumaczący jak możesz za tanią opłatą ściągnąć ten niesamowity preset i wektory, po czym już tylko 30 minut instruktarzu jak to wykorzystać. Dalej jakiś filmik bez odpicowanej thumbnailki, bo Pan Hindus nie ma jeszcze nawet 100 subów, także nie może ustawić sobie własnej, tylko wygenerowane. Filmik ma 3 minuty, a Pan Hindus łamanym angielskim tłumaczy ci jak w samym programie, bez żadnych dodatkowych bzdetów, ustawić efekty żeby wyszedł piękny promień lasera. Dziękuję, Pan Hindus.

#takaprawda #informatyka #internet #indie #komputery #youtube
Pobierz Rimfire - Hindusi są najlepszym narodem w Internecie i nawet z tym nie handlujcie.

...
źródło: comment_l54vRO8trcktLP7wZiYkF8DD4Yrm50IU.jpg
  • 54
@Rimfire: Stary, co tam informatyka. Mnie się ostatnio bęben pralki nie chciał kręcić przy wirowaniu. Sprawdzam na elektrodach, ni #!$%@?, każdy ma problem, nikt nie ma rozwiązania. W instrukcji też gówno. Wpisuję na YT, a tam cyk Hindus pokazuje, jak zrobić twardy (serwisowy) restart programatora, bo w 90% to jest przyczyną zawiechy (reszta to usterki mechaniczne). I co? I #!$%@? PRALKA ZNOWU WIRUJE #truestrory

Dziękuję Pan Hindus (
raczej, że brakuje kalafiora X w Aldi w całych Niemczech. Trochę pokrętne te twoje rozumowanie.


@ManamanaTuriruriru: Skoro musimy to sprowadzać do kalafiorów, żeby dotarł przekaz. Wpis jest o tym, że szukałem kalafiorów Y i trzy razy znalazłem w Aldi podczas gdy w innych albo nie było ceny, albo nie były wyłożone, albo zakopane pod brokułami albo były zgniłe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kalafiory X mnie nie
Nie doceniałem hindusów do czasu aż zainteresowałem się gamedevem. "Łi stard e njiu prodźiekt" na początek filmu i już wiesz że Twój problem zostanie niedługo rozwiązany.

Zdecydowanie wnoszą najwięcej do internetu... A my się śmiejemy że srają na ulicy :(


@buhubuhu: Poniżej filmik jakiegoś normika Alexa z 272 tysiącami subów, z 20 sekundami intro, kolejnymi kilkunastoma wprowadzenia, minuta jąkania się, ogólnie 4 minuty filmu, tłumaczącego jak pozbyć się lagów pracując w
Rimfire - > Nie doceniałem hindusów do czasu aż zainteresowałem się gamedevem. "Łi st...
@EmiliaByun: Wspaniale, że tak uważałaś jak Pani mówiła na lekcji o rozmiarach A i B, że potrafisz sobie wyobrazić jak każdy z nich wygląda w dłoni dorosłej osoby, i potrafisz porównać A5 z B4 i C6. Jakbyś się zastanawiała dlaczego nikt w klasie Cię nie lubi, to z powodu robienia z siebie takiego głupka jak teraz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)