Wpis z mikrobloga

Hindusi są najlepszym narodem w Internecie i nawet z tym nie handlujcie.

Coś poszło nie tak i nie mogę zainstalować tableta? Szukam odpowiedzi na forach, Redditcie, może to wina Windows? W desperancji pytam się nawet na Wypoku. Odpowiedzi albo nic nie wnoszące, albo głupie. Inni z tym samym problemem wpisują komentarze że proponowane rozwiązanie nie działa.

Wpisuję problem na Youtube, a tam Pan Hindus łamanym angielskim w kilka minut opisuje o co tak na prawdę chodzi, i że pewna wersja sterownika się nie odinstalowuje, także musisz usunąć wszystkie przed zainstalowaniem właściwej, starszej wersji, link poniżej. Instaluję i co? Działa! Dziękuję, Pan Hindus!

Zastanawiam się jaki rozmiar to B2, czy tam B6. W internecie są rozmiary, ale ja chcę wiedzieć jak się ma do A4 czy A5. Masa filmików gdzie przygłupy z roześmianymi ryjami przekazują rozmiary w liczbach. Dzięki, debile, bardzo pomocne. O, jest Pan Hindus, który składa wielką kartkę na pół i mówi, że teraz to A4, A5, B6, itd. Nie wiedziałem, że to tak działa, bardzo pomocne!

Chcę zrobić prostą animację promienia w After Effects. Masa filmików, gdzie jakiś normik z 30 sekundami intro mówi "yo yo yo yo! Brandon here with anotherblabla bla bla." Po pięciu minutach okazuje się, że musisz ściągnąć 2 GB jego presetów i przygotowanych wektorów żeby to działało. Kolejny filmik, kolejny normik tłumaczący jak możesz za tanią opłatą ściągnąć ten niesamowity preset i wektory, po czym już tylko 30 minut instruktarzu jak to wykorzystać. Dalej jakiś filmik bez odpicowanej thumbnailki, bo Pan Hindus nie ma jeszcze nawet 100 subów, także nie może ustawić sobie własnej, tylko wygenerowane. Filmik ma 3 minuty, a Pan Hindus łamanym angielskim tłumaczy ci jak w samym programie, bez żadnych dodatkowych bzdetów, ustawić efekty żeby wyszedł piękny promień lasera. Dziękuję, Pan Hindus.

#takaprawda #informatyka #internet #indie #komputery #youtube
Rimfire - Hindusi są najlepszym narodem w Internecie i nawet z tym nie handlujcie.

...

źródło: comment_l54vRO8trcktLP7wZiYkF8DD4Yrm50IU.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@WyrobCzekoladopodobny: Z tym, że pan Pajeet w prosty sposób wytłumaczył co i jak trzeba zrobić, żeby coś naprawić albo wykonać, bez zbędnych dyrdymałów typu intro z logiem nazwy kanału, reklamy sponsora, "Yo yo yo yo it's your boy Pajeet! Have you ever stumbled with making a new layer in After Effects? Guess what, I'm going to show you how to do it in this 10 minute tutorial. Links in the
  • Odpowiedz
@Rimfire: Za to lubię ruskie kanały i fora, bo tam też często można znaleźć rozwiązanie bez zbędnego #!$%@?. Natomiast, większość kanałów yt z setkami tysięcy subów działa w ten sposób - długie intro i lanie wody, aby nabić czas, 2-3 reklamy od sponsorów w środku filmu, wciskanie merchu związanego z kanałem (koszulki, naklejki albo jakiś zestaw filtrów do AF na kiju). W anglojęzycznym świecie już tylko garstka pasjonatów robi to
  • Odpowiedz
@Rimfire:

Ludzi u nich mnoga to tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio, to czytałem na reddicie kiedyś, że tyle ludzi idzie tam w IT, bo to daje jakieś szanse na godne życie, bo w praktyce jak tam na uniwersytet się nie dostajesz to #!$%@?, a konkurencja ogromna jak tam mieszka ponad miliard ludzi.
  • Odpowiedz
@Rimfire: Rasiści się z nich śmieją, ale gdyby nie ich język, który powoduje, że w angielskim ich akcent kaleczy uszy, skóra barwy brudnej wody, przez którą są nieatrakcyjni dla nawet własnych kobiet i system kastowy, który wpędził 90% populacji w żałosną biedę to byliby potęgą...
A tak są jedynie obiektem żartów na zachodzie, zupełnie z powodów niezależnych od siebie. Cóż, życie...
  • Odpowiedz
@Rimfire: ale dokładnie tak samo jest ze studiami. Masz jutro egzamin z materiału który istnieje tylko w głowie prowadzącego? Przeszukales już prawie cały internet i nadal nie wiesz jak korzystać z jakiegoś algorytmu? Spokojnie, na youtubie na pewno znajdzie się jakiś Pan hindus który w 10 minut łamanym angielskim przekaże ci cała wiedzę potrzebna do egzaminu, której twój #!$%@? polski prowadzący nie był w stanie przekazać ci przez pół roku
  • Odpowiedz