Wpis z mikrobloga

Nie trawię co się stało z #korwin z tym najazdem na #lgbt i kościółkowaniem. Jestem wolnościowem z krwi i kości, uważam, że lgbt należą się te związki partnerskie jak psu buda. Żeby partner mógł wejść do szpitala, czy dziedziczyć. Nie mógłbym tyko zaakceptować adopcji dzieci poniżej pewnego roku życia, a powyżej zwiększona kontrola ze strony MOPS.

#libertarianizm wyparował z Korwina #polityka
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prohackuser: ja czuje że się nie dostanie, a jeśli już to ledwo pokona próg wyborczy i tym samym nie zrobi nic sensownego, chociaż czasem pewnie na YT zobaczymy jakieś śmieszne wypowiedzi. Mam wielki dylemat bo mam wrażenie że na pierwszym planie wolność gospodarcza ustąpiła miejsce katonacjonalizmowi... Prezes znowu przejmie władzę w Polsce, muszę założyć własną partię, już nawet mam nazwę: większe zło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prohackuser: Temat ostatnio medialny, a skoro Korwin się brata z narodowcami to musiał iść zgodnie z retoryką narodowców. No nie mówiąc już o Braunie, który jest jedynką na ich listach, a o homoseksualistach wypowiada się w taki sposób:
R187 - @prohackuser: Temat ostatnio medialny, a skoro Korwin się brata z narodowcami ...
@prohackuser: Jeżeli byłbyś 100% wolnościowcem to byłbyś za likwidacją małżeństw jako takich, a nie legalizacją związków partnera kich. Adopcja IMO powinna być powiązana z pisemną decyzją rodziców do jakiego typu rodziny ich dziecko może trafić. Korwin tak gada ostro bo poszedł w sojusz z narodowcami i to jest temat, który grzeje: gdyby startował z Kukizem to mówiłby łagodniej albo wcale. W konretach mówi to co zawsze plus zakaz promocji Lgbt w