Wpis z mikrobloga

Jedyną dobrą rzeczą w rządach PiSu jest to że moze nawet niektóre lewaki nauczą się że jednak budżet nie jest z gumy i nie dadzą się już manipulować tym czy innym socjalistycznym pomysłom
Ciekawe skąd on weźmie tyle pieniędzy... A no tak zapomniałam, że będą droższe bilety na komunikację, wyższe mandaty i większe składnik ZUS.. Stąd oni kasę wezmę. Lewica chce zlikwidować ryczałtowy zus. Wtdy mali przedsiębiorcy nie będą musieli martwić się o swój byt
@geuze znajomy opowiadał, że jego znajomy ma znajomego, którego znajomego siostry brata szwagier był na wakacjach w Grecji i gadał że starym Grekiem na temat polityki rozdawnictwa, a dziadek mówi odkąd żyje bankrutowaluśmy jako kraj 3 razy, możemy i więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co się z tym narodem stało to ja nie wiem.


@lakukaracza_: Nic się #!$%@? właśnie nie stało. W końcu do głosu dopuszczeni zostali 60-letni Janusze co za komuny mieli #!$%@? robotę 40 lat w jednej fabryce ("zawsze była wypłata na zimnioki i hehe spirytusik"), bezrobotne Dżesiki i Sebastiany ze swoimi pijackimi bękartami, dla których bieda jest środowiskiem naturalnym a tu nagle #!$%@? starcza na fajki i wódę i jeszcze telefon nowy