Wpis z mikrobloga

@Arc2 Jasne że jest. Pisałem przecież że nie każdy były piłkarz musi pracować w telwizji. Do tego trzeba umieć się wysłowić oraz mieć trochę ogłady i kultury osobistej. Hajto nie ma żadnej z tych cech. W ogóle Polsat ciekawe osoby bierze na ekspertów. Kowalczyk lepszy wcale nie był, a w studio Ligi Mistrzów ekspertem jest... Panasewicz xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: Pan się dobrze czuje? Ja rozumiem, że można Hajty nie lubić ale insynuować, że był #!$%@? jak wyraźnie jest wykazane, że nie był? to się nadaje na proces i jest #!$%@?ństwem. Oczywiście nieumyślne zabicie kogoś na przejściu to dramat ale nie przeginajmy.
  • Odpowiedz
@Mescuda:
Znane, rozpoznawalne nazwisko (dużo meczy w kadrze, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta).
Charakterystyczny i od razu rozpoznawalny głos i styl wypowiedzi (prosty).
Aparycja typowego Janusza (tylko wąsów brak).
Poza tym komentator sportowy to jego praca - inni piłkarze z KWR w jego wieku jeszcze grają, a tym starym już nic się nie chce.
Jaki target tacy komentatorzy.
  • Odpowiedz
Kurna, ten uczuć gdy gimby, które jednego meczu Hajty w reprze nie widziały robią po nim pojazd na portalu ze śmiesznymi obrazkami i gardzą nim, bo kupa innych anonów kiedyś sobie tak wymyśliła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mescuda: z zasług to jeszcze należy dodać doskonałe krycie Pedro Paulety na Mundialu 2002, publicznie wyrażana ksenofobia wobec obywateli państw byłej Jugosławii i straszny snobizm zmieszany z wyjątkowo prymitywnym prostactwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mescuda 1. Nie był pijany 2. Prędkość była wcale nie super wysoka 3. Baba wtargnela na pasy 4. Jest byłym reprezentantem Polski 5. Grał w Niemczech i Anglii 6. Ma papiery trenerskie i prowadził zespół ekstraklasy. Ja rozumiem, że zbyt bystry to nie jest ale twój wpis to zwykle #!$%@? i życzę Ci procesu
  • Odpowiedz