Wpis z mikrobloga

  • 1
@awsomx8 Nie chodzi tu o dziedzine. Osiagnij 1/10 tego co on w jakiekolwiek dziedzinie. A jakich argumentów mam uzyc skoro typ uwaza, że Hajto jest znany tylko z wypadku samochodowego?
  • Odpowiedz
A ja przypomnę zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
  • Odpowiedz
  • 1
@awsomx8 Ale tu mielismy do czynienia z klamstwe. Jakoby Hajto nie mial innych szczególnych zaslug. Jeśli to nie są zasługi to ja nie wiem co wedlug Mescudy jest zaslugami. Po prostu gardze ludzmi którzy wytykają innym takie rzeczy. W dodatku Hajto nie byl pijany a we wpisie dowiemy się czegos innego. Jasne, mozna wyrazic zdanie. Wedlug mnie Hajto byl slabym pilkarzem i jest slabym ekspertem i komentatorem ale tego co osiagnal
  • Odpowiedz
@Mescuda: Dziękuję za przypomnienie. Szanuję, i liczę na codzienne informowanie, że ten alkoholik, morderca i debil jest "ekspertem". Dziękuję również za to, że mogłem ujrzeć tę zapuchniętą mordę.
  • Odpowiedz