Wpis z mikrobloga

@mandolinka3: Załatw sobie czerwone, bo będziesz się niepotrzebnie męczyć momentami... Ale tez nie jest tak, że czerwonych poziomów nie da się przejść z innym działkiem. Sam wczoraj przewaliłem.

Co mnie najbardziej wkurza to to, że idę sobie inną drogą przechodzę dwa trudne pokoje i okazuje się, że prowadzą do pokoju w którym już byłem wcześniej... doszedłem inną drogą, wkurza mnie to ;p
@kasper93: ja mam tak poszatkowana mapę, że nie wiem jak to połączyć i gdzie iść. Mam chyba z 7 składowych mapy.

Aktualnie jestem w środku tego żółtego UP a konkretniej w pokoju nad nim, jak spadnę lub spojrzę na dół to gra się wywala, błąd UDK.exe.
@kasper93: ty ja z tymi dwoma trampolinami nie spadłem w dół tylko spojrzalem w to okienko u góry i mnie przenioslo do ciemnego pokoju co na dole jest napis up :) i nie mogę doskoczyć z powrotem do okienka żeby spaść w dół

jak spojrzę na napis up żeby ściągnać klocki to mi wywala grę
@mandolinka3: lol, to ja się tam męczyłem i robiłem most z klocków, żeby spaść na dół, a tu jakieś teleporty ;p

Za chwilę odpalę grę, bo wczoraj nie grałem prawie w cale, tylko na chwilkę odpaliłem.
@mandolinka3: W każdym razie wszystkie drogi prowadzą do czerwonego działka. Ja się wczoraj bawiłem w "imposible path" I przeszedłem "hmm?" bo do "WTF?" trzeba mieć czerwone działko. I właśnie wtedy okazało się, że prowadzi do miejsca w którym już byłem... :|