Wpis z mikrobloga

Wiecie skąd się wziął tak niski współczynnik odrzuconych wniosków o wizy do USA? W bankach w rękach skarbu państwa (PKO i Pekao SA) trwa program wizowy. Pracownicy mają opłacone wszystkie formalności, nawet do konaulatow jeżdżą w ramach płatnych delegacji. Każdy dostaje, bo to przecież pracownicy banków na delegacje niby jadą xD

1. Genialne w swojej prostocie
2. Ciekawe jakie jeszcze spółki skarbu państwa przewalają publiczne pieniądze na pompowanie wyników programu wizowego, żeby PiS mógł się pochwalić że "załatwili" zniesienie wiz do USA.

Inside info xD

#wizy #usa #bekazpisu
  • 5
@darek-jg Nie powiedziałbym, że załatwił, to nie wymagało ustaleń. To raczej sprytne hakowanie systemu. Aczkolwiek nie zdziwie się jeśli, to ktoś po stronie USA im podpowiedział.
@Iudex: ja tam i tak nie polecę (chyba) ale nie wiem czemu ludzie tak się tym jarają, czytałem kiedyś artykuł że jak jest system wizowy i ktoś dostanie promesę to ma 99% szans że wjedzie a w przypadku zniesienia ci co mieli i tak nie dostać tej promesy zostaną zawróceni z lotniska w US i tylko poniosą koszty lotu w obie strony na darmo.