Wpis z mikrobloga

Nowy Pawełek o Majorze. Rozwodzi się jak można mu pomóc, jakie donosy można uczynić i jak później wygląda scieżka przez służby i urzedy. Jak coś się Majorowi stanie to wszyscy zainteresowani się spotkają na komisariacie, on się nie boi bo w każdej chwili może powiedzieć co wie i zeznania złożyć. Jest o Kśku, że wkurza "pewne osoby" swoimi filmami, i że jak się zdenerwują to zrobią porządek, wzywa go do ogarnięcia się. Mówi że Kśk poszedł do schroniska na kilka dni przed rozprawą.

#kononowicz #patostreamy
m.....n - Nowy Pawełek o Majorze. Rozwodzi się jak można mu pomóc, jakie donosy można...
  • 14
@mavon: Powtórzę, odjeżdża chłopina. Niedługo zrobi Wielkie Otwarcie Wrót i zatrzyma brudną armię za pomocą hybryd SS oraz żelaznego łuku Wandy (co Niemca nie chciała), którym zabiła Smoka Wawelskiego. Wszystko sponsorowane przez stuletnich SSmanów w pampersach i aury ochronnej 666 nazioli. Serio teraz piszę. Jak się mi zechce to poszukam jego wypowiedzi sprzed lat - wtedy se zobaczycie, co typ ma pod deklem.
D.....g - @mavon: Powtórzę, odjeżdża chłopina. Niedługo zrobi Wielkie Otwarcie Wrót i...

źródło: comment_PWHtil58SPOFIvoINZ12gpPDPk8dmr6T.jpg

Pobierz
@PZt37: Tak "czarno-widze" albo "czarno-to-widze" z krzyżem w avku. Na tym koncie publikował swoje pierwsze filmy o Kononie na YT na początku 2018. Wiem, że pisał z niego u Kwika na 100%. U Koniczyny to nie wiem.