Wpis z mikrobloga

@quercy: Ja ostatnio zamówiełm w czwartek słuchawki koło 18-19, na drugi dzień o 7 dostałem wiadomośc, że wysłali paczke a o 10 rano był już u mnie XD Nie szła nawet 24 godziny.
  • Odpowiedz
@quercy: firma ma regulamin i pewne reguły obsługi paczki ale NIEEE WYKOPEK NADAL 50KM TO MA MIEĆ W 5MIN XDD mogłeś sobie podjechać te 50km jak tak bardzo ci zależało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@quercy: paczka została nadana że strefy c o 14 a kurier odebrał kolejnego dnia o 15:20. O 18 przyjęto ja w oddziale i posortowana by kolejnego dnia doręczyć. Ja tu nie widzę niczego złego.
  • Odpowiedz
@Nerlo: no bo tak to wygląda w 99% (przynajmniej moich) przypadków - jeżeli do 18 zamówię, to na drugi dzień już jest kurier - o ile sklep zdąży wysłać
  • Odpowiedz
@nairoht: jakie 5 minut? Paczka nadana obok sortowni, nie muszą wozić po nocach na sortownie - wystarczy rano wydać do doręczenia, tak jak to powinno wyglądać i w 24h zrealizować - i wygląda, że tak będzie
  • Odpowiedz
@Zarov: po prostu - zawsze miałem każdą drogę zaznaczoną, a do tego kurier, który rozwozi zaczął robić to 1,5h później niż zwykle w moim rejonie, więc stąd te sfrustrowanie
  • Odpowiedz
A tak do wszystkich - ten wpis był po to, żeby się wyżalić, wyładować swoją agresję i się wyżalić - InPost na swojej stronie zaznacza, że ma 2 dni od przyjęcia przesyłki, więc nawet nie chodzi o to, że oni coś by źle zrobili, ewentualnie pokazać śmieszność sytuacji, że przesyłki z drugiego końca Polski bez problemu docierały do mnie na drugi dzień, a paczka nadana obok sortowni (docelowej) mogła przyjść 2 dni
  • Odpowiedz
@quercy: Jako, że tam pracowałem to powiem Ci jak wygląda droga paczki z perspektywy kuriera.
1.Kurier odbiera nadaną paczkę od klienta.
2.Wiezie paczkę (razem z dosłownie setkami innych) na sortownię
3.Sortownia robi swoje, przesyłki dalsze pakuje w tiry, a bliższe rozdziela po rejonach we własnej sortowni i szykuje na następny dzień.
4. Następnego dnia kurier wbija na sortownię, tam najczęściej czekają już na niego paczki do rozwiezienia na swoim rejonie, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quercy: patrząc na godziny nadania, odebrania, sortowania itd nie widzę naprawdę nic do czego można się przyczepić.
  • Odpowiedz