Wpis z mikrobloga

342806,53 - 14,20 - 6,23 = 342786,10

Przed świtem i po zmierzchu... taki los ¯_(ツ)_/¯

Dzisiejsza noc jakoś dziwnie przespana - zasnąłem wcześnie, bo o 23... ale przez noc ze 4 razy się budziłem bez powodu. Ostatni raz o 4:21, więc od razu się zebrałem. O 4:44 start.

Tradycyjnie tuż przed wyjściem sprawdziłem na airly temperaturę... i oops. Temperatura spoko, 9°C... ale kolorek już nie był zielony ()
Niestety, nadchodzą czasy biegania w masce. Niby nic strasznego, ale przy moim wiecznym katarze mocno upierdliwe...

Czułem się lekko, nic nie przeszkadzało - puściłem się ile fabryka dała... i nawet coś to dało, bo całkiem fajnie przyspieszyłem. Przez większość trasy mieściłem się poniżej 6:00 min/km (raz wyszło poza), ale całe 14 km zamknąłem średnią 5:32 min/km. Przez cały bieg lekko wiało i lekko mżyło.

Wieczorkiem podczas treningu młodego wyrwałem się na grzeczne 6 km w okolicach Lasku Mogilskiego. Biegło się miło, ale jak już wbiegłem do lasu to było trooochę ciemnawo - a asfalt tam mocno nierówny i pofalowany. Na koniec pomyliłem drogę - ale w końcu dotarłem na miejsce, ze średnią 5:30 min/km.

Jutro rano pauza od biegania, bo ważna rocznica ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego!

enron - 342806,53 - 14,20 - 6,23 = 342786,10

Przed świtem i po zmierzchu... taki los...

źródło: comment_3ms9DQUzix0g5QJ6MOkzk6k06ZUEWuOq.jpg

Pobierz
  • 14
@FarGO: odpowiem za @enron : filtruje powietrze (są różne filtry, ale generalnie chodzi o ochronę przed smogiem), zwiększa opory powietrza, a to skutkuje wzmocnieniem mieśni oddechowych, ogrzewa powietrze, co ma znaczenie w siarczystymi mrozie.
@FarGO: po kolei: kiedyś miałem maskę biegową Respro Cinqro - jak w załączniku. Droga jak diabli (ze 2x droższa niż obecna 3M 7500). I nie dość, że ciężko się w niej oddychało, że po 2-3 użyciach normalnie capiła - to nabawiłem się przez nią poważnej infekcji, która wyłączyła mnie z biegania na pół roku a efekty (podwyższony poziom ASO) mam do dziś.

A teraz konkrety:

1. Certyfikacja. Maski 3M służą do
enron - @FarGO: po kolei: kiedyś miałem maskę biegową Respro Cinqro - jak w załącznik...

źródło: comment_m195s1zTYlygAfU5WAKLU8VMKkpeWE0W.jpg

Pobierz
@FarGO: po moich doświadczeniach z respro mam poczucie misji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enron: i dzięki Ci za to. ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam właśnie stoję przed wyborem pierwszej maski do biegania i wybór pewnie ostatecznie padłby właśnie na Respro. Będę musiał porozglądać się za modelami 3M.