Wpis z mikrobloga

@akaczora: Nie wiem, ja przechodziłem przez to w 2011 (z powodzeniem XD), ale od tamtej pory podobno się poprawiła skuteczność w ściganiu. Aktualnie mój szwagier jest w podobnej sytuacji jak Ty i wciąż czekamy na rozwiązanie (od ponad 2 miesięcy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@akaczora przecież OC samo się przedłuża, nawet jak jeździłeś na pc poprzedniego właściciela z to przechodzi to na ciebie, jak on zgłosił zbycie pojazdu w ubezpieczalni
  • Odpowiedz
A ile dni sie spóźniłes?

4 miesiące


@akaczora: @Shellthorn: O KUJ xD Pozdrowienia do więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Już chciałem doradzić żebyś po prostu szybko opłacił i czekał a może tylko najniższy wymiar kary dostaniesz czyli chyba z 700 zł. Ja na samym początku po rejestracji samochodu miałem chyba 3-5 dni braku OC bo był weekend
  • Odpowiedz
@Grupl dziwne, bo ja miałem PZU po poprzednim właścicielu i #!$%@? mi z automatu przedłużyli na kolejny rok i dowalili 1500zl, a miałem już kupione OC osobno za 900zl, musiałem iść do PZU i wytłumaczyć tym tumanom że mam już OC w innej firmie i dużo tańsze
  • Odpowiedz
@akaczora A już bez śmieszków: napewno nie pisałbym do nich z czynnym żalem ani nic bo mając już doświadczenia z wieloma instytucjami w PL zamiast polubownego rozwiązania to jest traktowane jako samodonos i łatwa sprawa dla urzędasa któremu spadles z nieba i się podlozyles.
Zrobiłbym natychmiast to OC i czekał, odkładaj sobie przez rok te około 4 tys. Jeśli nic się nie wydarzy do początku 2021 to myślę że możesz uznać
  • Odpowiedz