Wpis z mikrobloga

Grał ktoś w factorio z modem Industrial Revolution? Właśnie spędziłem z tym kilka godzin, doszedłem do epoki brązu. Gra się bardzo fajnie, ale obawiam się, że stopień skomplikowania chyba mnie przerośnie. Szczególnie, że nie znalazłem żadnego kalkulatora ani innych drzewek, którymi można by się podeprzeć przy planowaniu. Widział ktoś coś takiego?

#factorio
  • 6
@koziolek666: No właśnie teraz automatyzacja to piekło, doprowadzenie węgla do każdej kopalni, automatu czy insertera a w szczególności tych, które odbierają produkt to mordęga, patrzę po przyszłych technologiach i wydaje mi się, że będzie tylko gorzej :D Za to sam koncept zacny, o ile bob angel's mi nie podeszły tak tutaj wszystko póki co trzyma się (skomplikowanej) kupy.
@koziolek666: Drewno? Da się później jakoś zalesiać i automatyzować produkcję? Bo póki co to wystartowałem na pustynii i muszę ganiać hektar żeby cokolwiek zebrać a widzę, że będzie potrzebne. Sam sobie radziłeś z planowaniem czy znalazłeś jakieś schematy/kalkulatory do tego moda?