Wpis z mikrobloga

Wprowadzam się z kolegami do mieszkania na studia i musimy załatwić internet we własnym zakresie. Rozważamy ofertę UPC Fiber Power 300 Mb/s za 49,99 zł na 6 miesięcy. Wszystko okej, ale zauważyłem na stronie, że jest to oferta tylko dla nowych klientów, a żeby poznać tą dla stałych muszę się zalogować. Czy ma ktoś UPC i wie jaka jest oferta dla tych lojalnych i wiernych klientów?
#upc #internet #bydgoszcz
  • 13
Ja dobrze o tym wiem. Chodzi mi o to, że kiedy już minie to 6 miesięcy to dalej będę potrzebował internetu więc będę musiał, albo wziąć tę gorszą ofertę, albo przenieść się do konkurencji. Chciałbym zawczasu wiedzieć jak to będzie wyglądało.
Po za tym to będzie wynajmowane już któryś razy i na razie nie wiem czy tam już nie było UPC, ale jeśli tak, a wydaję mi się, że mignęło mi gdzieś, że promocja obejmuje tylko lokale w których dotychczas nie były świadczone ich usługi. Jeśli tak to nie mogę tego sprawdzić bo nie mam dostępu do rachunku poprzednika, a do tej promocji się nie kwalifikuję.
@kaw0 Jak się skończy promocja za pół roku to składasz rezygnację i negocjujesz te same albo i lepsze warunki z antychurnem więc to najmniejszy problem