Wpis z mikrobloga

@MagicznyKarolek: Ponieważ szkoda by mu było pieniędzy na ewentualne leczenie zwierzęcia, więc nie jest wystraczającą odpowiedzialny. Serio tego nie skumałeś. W sumie nic dziwnego, nie spodziewam się zbyt wysokiej inteligencji od osoby używającej określeń polaczki, bo się z kimś nie zgadza. No gamoń xD
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: Adoptując zwierzaka jesteś za niego w pełni odpowiedzialny. W przypadku choroby również za jego leczenie. Jeżeli dla kogoś szkoda na to pieniędzy nie powinien adoptować nawet kurde chomika. Lepiej, żeby nie adoptował niż ubił czy oddał do schroniska w razie choroby. Weź myśl człowieku to nie boli. Przejmowanie się czyimś pieniędzmi, bóldupienie na wykopie o tym to zaglądanie innym do portfela. Nie ważne czy zostało to poruszone publicznie ,
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasia123456789 jakim cudem leczenie może kosztować 20k ? ja również ratowałam moją sunie owczarka niemieckiego, to wycięcie guza + ropniaka + sprowadzanie specjalnych zastrzyków z Holandii na zanik wątroby = 1500zł i po krzyku. oczywiście, fajnie, że chcą ratować psa, ale nie #!$%@? za 20k XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kynx: czy powiedziałem otwarcie, wprost osobie piszącej "Zrobiłeś źle, zmień to"? Napisałem O tym, by zobaczyć opinie innych na i rozpocząć dyskusję na ten temat
To różnica
  • Odpowiedz
@BajerOp znajomi mojego wujka mieli golden retrievera, którego kupili już z wadą. Nie pamiętam dokładnie co mu było, nie mógł przyjmować wszystkich pokarmów, bo dostawał sraczki. W końcu poszli z nim do weta i wet zadecydował, że potrzebna jest operacja. I zaczęli tego biednego psa raz za razem operować. Poszły na to grube tysiące, coś koło 10 ( _)
Znajomi nie zapłacili ani grosza, bo się ogłaszali po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: zupełnie mi to obojętne xD do tego jeszcze ktoś im podrzucił drugiego psa jakby mało problemów mieli xD

Ludzie kombinują z rasami, pula genów coraz mniejsza i mają.
  • Odpowiedz