Wpis z mikrobloga

Mirasy, postanowiłem napisać do Was bo potrzebuję porady. Obecnie mam 29 lat i jestem urzędnikiem w starostwie powiatowym, zarabiam marne 2.5k przez co w praktyce nie mam szans na własne mieszkanie w mieście bo żaden bank nie da mi kredytu a najtansze kawalerki chodzą po 300k(a nie chcę się zadłużać na 30 lat na klitkę 20m2) więc chciałbym mieszkanie co najmniej 45m2. Stąd pomysł aby się przebranżowić i zostać programistą. Jak myślicie, jest to do wykonania w tym wieku? Z matmy i info w szkole nie byłem orłem ale zawsze miałem przynajmniej tróję albo czwórę więc raczej sobie poradzę. Jak się za to zabrać, jaki język i bootcamp wybrać? Javascrit będzie dobry?

#naukaprogramowania #zmianabranzy #programista15k #zarobki #nieruchomosci #programowanie #javascript
  • 10
@Scaab: bardzo słaby bait ale jesli serio pytasz to już źle zacząłeś bo nie możesz wyszukac sobie informacji - a to źle, do tego żaden bootcamp każdy Ci tu powie chyba że chcesz sie jeszcze zadłużyć, język to jaki chcesz wiadomo że jak jesteś dobry to Cie wezmą we wszystkim