Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #podryw #flirtowanie #kiciochpyta #zwiazki #praca #pomocy
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że się chyba ze mnie pi#$a zrobiła, może z powodu nadwagi aka kompleksów na tym punkcie. Prawdopodobnie w pracy zainteresowała się mną szara myszka, ale taka jak dla mnie 8/10 i w moim wyobrażeniu mogła by zostać moją żoną.
Sygnały wydają się być dość istotne, paskudny strasznie jakiś prawdopodobnie nie jestem, w sumie większość moich związków wynikało raczej z inicjatywy kobiety na wstępnym etapie znajomości, może z powodu mieszczenia się w zakresie wzrostu prawdziwego mężczyzny tj:185.
Uśmiechy, spojrzenia takie "miłe", "podobno" wypytywała o mnie i wyraziła przychylną opinie o mojej osobie, do tego mam wrażenie że lubi mnie zobaczyć, choć zbyt dużego kontaktu w pracy nie mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Pytanie coś takiego w pracy, to jak bardzo zły pomysł? Zastanawiam się co ona może we mnie widzieć, w mojej opinii lepszych mogłaby nogą z łóżka spychać.
Pomocy mirki i mirabelki, czy ją gdzieś zaprosić, jeśli tak to w jaki sposób i gdzie, by przy pierwszym spotkaniu było to komfortowe dla nas obojga.
Co byście zrobili?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 2