Wpis z mikrobloga

#!$%@? z tym allegro. Kupiłem telefon S8+ z różowym ekranem i wypalonymi artefaktami a sprzedający tego nie zaznaczył i mówił że ekran idealny. Twierdzi że to powstało w transporcie i mnie zlewa. Oprócz tego telefon miał być na gwarancji a sprzedający nie chce udostępnić żadnej faktury żebym miał potwierdzenie. Leci w #!$%@? na maxa a allegro nie chce pomóc bo mówi że nic nie może. Chce jeszcze skorzystać z ich programu ochrony kupujących myślicie że to pomoże? Mam #!$%@? tyle dowodów bo gościu kombinował od początku żebym odstąpił od umowy to się prowizja podzielimy, jakieś lewe trackingi wysyłał itp. do tego ten różowy ekran to powszechnie znana wadą a wypalenie ekranu powstaje tylko przy używaniu telefonu a nie w transporcie. Jak allegro nie pomoże to co policja? #!$%@? jestem bo równie dobrze na olx mogłem kupić bo i tak żadnej ochrony od ich nie mam
#pytanie #allegro #kiciochpyta #prawo #zakupy #samsung #galaxy #oszukujo
  • 8
@DavyX
1. Jak cwaniakiwał od początku to było nie kupować u niego i nie cebulić, ale;
2. Skoro już zostałeś wydymany to tak, pisz do programu ochrony kupujących, właśnie po to on jest.
@DavyX Program Ochrony Kupujących jest jednym z istotnych mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo naszym klientom. Dzięki POK masz gwarancję, że w tych niezwykle rzadkich przypadkach, kiedy zapłacisz za przedmiot i będzie on istotnie odbiegał od opisu oferty, nie stracisz swoich pieniędzy. Zachęcamy więc do wypełnienia naszego formularza on-line.
@DavyX: POK - czyli idziesz na policję, tracisz godziny na zgłoszenia, bawisz się z masą dokumentacji i wypełnionych formularzy część wysyłasz pocztą itd.
serio tak myślałem że to wygląda, oszukali mnie podobne ale na <200zł ale okazało się, że allegro wszystko załatwia, ja tylko napisałem, że towaru nie mam i pieniędzy nie mam (bo towar odesłałem) do tego TYLKO dołączyć zdjęcie dowodu osobistego na które konto allegro założone i tyle, za
Jak telefon jest z polskiej dystrybucji to nie potrzebujesz dowodu zakupu zeby Ci go naprawili. Idz do serwisu autoryzowanego, niech Ci sprawdza pochodzenie tego telefonu.