Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kogoś kto postawi mi forum dyskusyjne na jakimś gotowym silniku np. myphpBB, vBulletin lub coś podobnego (nie wiem jaka technologia obecnie jest na topie). Ile coś takiego by kosztowało? Chodzi mi o wgranie kilku wtyczek, wyedytowanie szablonu, ogarnięcie pod sprawy prawne & RODO i wrzucenie na mój hosting.


#informatyka #programista15k #webdev #internet #programowanie
źródło: comment_np0oOty1aaOCPhXPLugIBzF4YbQ3aGBk.jpg
  • 16
@Matheo780: flarum albo vanilla, czy nawet jeszcze coś z lekkich skryptów, a nie kloc sprzed ery paleozoicznej.
Od tego masz instalatory aplikacji na hostingach, żeby stawiać wszystko 1 kliknięciem, a nie pałować się z tym cały wieczór.
@hulajberet: stawiałem bodaj dwukortnie producyjne fora na vanilli. Flarum był wtedy w powijakach. A zainteresował mnie bo idea bazowała na esotalk, który to skrypt bardzo mi przypadł do gustu z aspektu użytkownika. Nie migrowałem potem z vanilli. Nie ruszam raz dobrze postawionej i działającej platformy.

Może zbyt pochopnie rzuciłem tym softem, bo teraz widzę że po grubo ponad 4 latach wciąż nie nie wyszedł z bety. Mimo wszystko, to dość dojrzały