Wpis z mikrobloga

  • 1
@Megasuper ja tam nie narzekam, moja żona jak pracowała w niedzielę w sklepie to był najgorszy syf. Zero z tego dnia a trza było pracować 10 godzin. Oczywiście wolne za niedzielę w tygodniu do wybrania, czyli wtedy gdy nie odpoczniesz z rodzinką. Nie wspomnę już o tym po co ludzie przychodzili do sklepu.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Ja kisnę za każdym razem jak jakiś publicysta mówi, że Polacy kochają wolność i nigdy nie daliby sobie wcisnąć zniewolenia.
No kurła XD Przecież rekordy poparcia bije najbardziej antywolnościowa partia od czasu PZPR. Polacy czuli się nieswojo bez państkiego buta na głowie, a teraz wraca normalność. A przynajmniej dla starszego pokolenia.
  • Odpowiedz
to nie PO wprowadzilo zakaz, wiec konfederacki zaspiew o tym jaki to PoPis zly jest calkiem nietrafiony. To raczej katolicki, a.moze i "katolski" pomysl.


@slapdash: Co za dziwaczne wytłumaczenie. Bardzo naciągane. Nie jestem katolikiem, ale tłumaczenie, że zakaz został wprowadzony bo Bóg tak chciał jest co najmniej dziecinne.

Gdy go wprowadzali nie było mowy o Bogu a jedynie o spędzaniu czasu z rodziną. Poza tym istnieje całkiem niemało katolików w
  • Odpowiedz
@Megasuper:
Też bym wolał, żeby było otwarte (krócej) ale jednak.
Ale czy wiesz, że np. w Niemczech też są sklepy pozamykane i to dłużej?

Więc skończcie już tak skomleć i bóldupić o te niedziele. XD
Zostań premierem RP to będziesz sobie zmieniał co chcesz cebulionie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moja żona jak pracowała w niedzielę w sklepie to był najgorszy syf. Zero z tego dnia a trza było pracować 10 godzin.


@Zwardi: A przepraszam, że zapytam: Czy ktoś jej groził lub pracowała pod przymusem tam, gdzie zasady pracodawcy jej nie odpowiadały? Wtedy niezadowoleni byli niektórzy bo musieli pracować (a nie musieli), teraz jest wielu niezadowolonych bo im się zabrania pracować.
  • Odpowiedz