Wpis z mikrobloga

Macie jakieś protipy na zaakceptowanie przeszłości seksualnej dziewczyny z którą jest się w związku? Powoli doprowadza mnie to do szaleństwa. Idę za rękę, oglądam serialiki i daje buziaki a w głowie mam wizje tego jak kocha się z poprzednimi partnerami. Czego byśmy nie robili to w głowie mam, że wcześniej robiła to z x innymi facetami. Spuszczam się do buzi a w głowię myśl, że inni faceci robili to kilkaset razy przede mną już od 10 lat. Biorę ją w miejscu publicznym albo ogólnie robimy coś nowego a w bani mam, że to jest nowe tylko dla mnie lub akurat dla naszej pary bo kilku innych facetów robiło z nią to samo a ona siada mężczyznom na twarzy już od 2010. Tylko nie piszcie mi nic o tym, że ja przecież wcześniej też uprawiałem seks bo to inna sytuacja. Jak spotykam się z kobietą to oczekuje, że będzie tylko dla mnie. Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacoste_sport: powiem Ci dlaczego tak jest: po prostu ciągle masz z tyłu w głowy myśl, że jej byli partnerzy byli od Ciebie lepsi, a ona służyła im jako laleczka do dmuchania przez jakiś czas i tyle. Nie mogła ich do siebie przykuć, ponieważ byli to pewni siebie mężczyźni z widokami na przyszłość, więc pewnie jeszcze przez jakiś czas będą sobie ruchać młode panienki, a kiedy najdzie ich ochota to się
  • Odpowiedz
@lacoste_sport: #!$%@? na terapię bo wybije zaraz szambo i będziesz miał większy problem jak np. rozstanie z powodu swojego braku akceptacji, jak chcesz dziewicy to idź poszukaj pod gimnazjum. Wiem co mówię bo sam tka sobie #!$%@? życie, a teraz strasznie żałuję.
  • Odpowiedz
@lacoste_sport: kiedyś myślałam, że to bajt ale już od jakiegoś czasu wiem, że nie XD olej te karyne miras dziewczyna śmiała mieć kogoś przed tobą, weź ją opluj, zwyzywaj i najlepiej zniszcz jej życie bo nie akceptujesz siebie, powodzenia w życiu XD
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone Z drugiej strony różowe mają ból dupy jak ktoś sobie pójdzie ulżyć bez użerania się z tinderówkami, hipokryzja level over9000.

To jest naturalny odruch i z jednej i z drugiej strony, kiedyś dziewictwo było jedyną szansą na jakąkolwiek pewność że facet nie będzie wychowywał cudzego bachora, a z kolei z punktu widzenia kobiet jeżeli facet rucha na boku to potencjalnie jego zasoby będą dzielone na większą ilość niespokrewnionego z nią
  • Odpowiedz
Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę


@lacoste_sport: ##!$%@? Jedź na jakąś Oazę i dziewicę sobie znajdź xD
  • Odpowiedz
@lacoste_sport ale dziewczyny też mają takie myśli, to nie jest tak, że jesteśmy innym gatunkiem, z kompletnie innej planety. Najłatwiej jest gdy partnerzy mają podobne doświadczenia, oczywiście jeśli chcą być dla siebie partnerami. To nie jest tak, że loszki to jakiś nieskazitelny nad gatunek. My też mamy potrzeby seksualne, więc jeśli uważasz, że to, że miałeś inne partnerki przed nią nie gra żadnej roli jest błędem, może ma to dla niej
  • Odpowiedz