Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja. W #holandia na hotelu pracowniczym, zarządca przykręcił listwy metalowe do drzwi ewakuacyjnych, czym skutecznie uniemożliwił ich otwarcie.
Byłem 2 miesiące na urlopie, przyjeżdżam a tu taki kwiatek.
Wydaje mi się że sprawa jest poważna, bo już dwukrotnie mieliśmy alarm przeciwpożarowy.
Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów brzmi czy można gdzieś to zgłosić ?

#strazpozarna #zagranico #ewakuacjaboners

Pobierz Tussipini - Co za #!$%@? akcja. W #holandia na hotelu pracowniczym, zarządca przykręc...
źródło: comment_00oYjtCDahXEwd8IIN6UFnYIZzVldMOs.jpg
  • 6
@Tussipini: jest osobna instytucja zajmująca się sprawami zwiazanymi z zakwaterowaniem dla pracowników/imigrantow. Mozna spokojnie do nichzglaszac albo postraszyc wlasciciela/agencje ze jak nie ogarna tego to zglosisz to do XXX (nie pamietam nazwy tej instytucji)

Holendrzy sie jej boją jak diabel wody swieconej, co roku podczas ich kontroli na domkach agencje zawsze posrane chodzą
@Tussipini: wydaję mi sie, ze to bedzie to:
SNF (Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych) staje na straży przestrzegania norm mieszkalnych dla tych, którzy w kraju tulipanów są zatrudnieni czasowo. Dziedziny wyróżnione przez Stowarzyszenie to: przestrzeń mieszkalna, prywatność, zaplecze sanitarne, bezpieczeństwo i higiena, wyposażenie, udzielane informacji, ochrona przeciwpożarowa i inne. Jeśli standardy zakwaterowania pozostawiają wiele do życzenia, najlepiej skontaktować się z SNF za pośrednictwem:
– adresu e-mail – info@normeringflexwonen.nl
– formularza skargi