Wpis z mikrobloga

Piątka Konfederacji w skrócie

- Podatki: Niskie podatki, 1000+ dla pracującego Polaka
- Sądownictwo: W Polsce jest dwa razy więcej sędziów niż asystentów - oznacza to że połowa sędziów przeznacza swój czas na zbędne czynności, które mógłby wykonać asystent. Ponadto prześwietlenie wszystkich sędziów - sędziowe którzy wydawali stronnicze wyroki i popełniali najwięcej błędów będą oddalani od służby.
- Bon oświatowy: Rodzice będą decydować o tym do której szkoły będzie chodzić syn czy córka. W dodatku bon kulturany - rodzice będą decydować o której kulturze będą się uczyć uczniowie.
- Bezpieczeństwo narodowe: odpowiedzialna polityka migracyjna, stop z masową imigracją. Nie oddamy ani złotówki w związku z rozszczeniami żydowskimi. Własna waluta, suwerenność energetyczna (elektrownia jądrowa), liberalizacja dostępu do broni, lekcje obsługi broni w szkołach średnich, modernizacja Polskich sił zbrojnych
- Zdrowe życie: Sektory ochrony zdrowia w Polsce upadają - szpitale są zamykane przez braki w kadrach, zakaz improtu śmieci do Polski - rzecz zamiatana pod dywan przez rządy POPiSu. Zakaz aborcji.

+ Bonus: Pakiet przedsiębiorczy ze 100 ustaw Mentzena

Jak widać nie było nic o batożeniu gejów, szczepionkach, 5G czy Hitlerze.

#konfederacja #korwin #braun #narodowcy #polityka #wybory #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #mentzen
L.....l - Piątka Konfederacji w skrócie

- Podatki: Niskie podatki, 1000+ dla pracu...

źródło: comment_AQSMsyJPQoiqEkJRtZGqFfJA67Y872Iu.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
+ Bonus: Pakiet przedsiębiorczy ze 100 ustaw Mentzena


@LukasDiesel: choćby dla tej jednej (100?) rzeczy warto głosować. Śmiechu warte żebym przy kupnie używanej rzeczy od osoby prywatnej miał płacić 2% PCC jeśli jest warta ponad 1000zł.
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Jestem za ograniczoną aborcją, ale nie jest to dla mnie powód żeby przestać popierać Konfederację. Rozwiązanie rzeczywiście mało wolnościowe, jednak należy zaznaczyć że mówią to w kontekście ochrony zdrowia - dla nich aborcja to po prostu zabójstwo człowieka.

@MarianKolasa: trzeba wspomnieć że dla Korwina LGBT, a gej i lesbijka to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Super, bo broni wolność do życia


@Volki: super ta wolność do życia, jeżeli w wyniku chorej ideologii umiera zarówno matka, jak i dziecko, albo matka przechodzi przez katorgi, ponieważ zmuszona jest ona urodzić dziecko, które i tak umrze kilka godzin lub dni po porodzie XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Malpigaj

jeżeli w wyniku chorej ideologii umiera zarówno matka, jak i dziecko,

Łot? xD

ponieważ zmuszona jest ona urodzić dziecko, które i tak umrze kilka godzin lub dni po porodzie XD

A ludzie nie mogą sobie ot tak zabić innego człowieka, bo jest zmuszony tego nie robić.
  • Odpowiedz
@muzzykalny: mam takie zatem pytanie,jak zrobimy niskie podatki to z czego zmodernizujemy armię i uzdrowimy ochronę zdrowia jak ich stan wynika głownie z chronicznego niedofinansowania? No i ci sędziowie.Kto będzie sądził sędziów i co to znaczy stronniczy wyrok ? kazdy jest stronniczy bo wygrywa zawsze jedna strona . i kto bedzie decydował że jest stronniczy i na jakiej podstawie? I czemu moje dziecko nie może sie uczyć o wszystkich kulturach tylko
  • Odpowiedz
jak zrobimy niskie podatki to z czego zmodernizujemy armię i uzdrowimy ochronę zdrowia jak ich stan wynika głownie z chronicznego niedofinansowania?

@WiesniakzPowolania: Zniesiemy 500+ i trzynaste / czternaste emerytury, może zmniejszy się odprawy członków rad nadzorczych firm, posłów, można by jeszcze dodać np. niski podatek katastralny. Do tego więcej pieniędzy (1000+) w kieszeni = zwiększona konsumpcja i wpływy z VATu.

Kto będzie sądził sędziów i co to znaczy stronniczy wyrok ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Malpigaj Przeczytałem jakiś wysryw i nie będę zgadywać co dzban ma na myśli. Jeśli ciąża zagraża wolności do życia matki, to nie widzę powodu do zakazu aborcji. To jest oczywiste.
  • Odpowiedz