Wpis z mikrobloga

#szukamgry #grypc #grykomputerowe #staregry
Mirki, szukam gierki bardzo starej. Była to samochodówka, pamiętam był jakiś tryb poza "kampanią" gdzie były plansze, jedna z niej pozwalała wjechać na skocznię narciarską, i potem z niej zjechać i daleko wyskoczyć. Może to coś naprowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możliwe, że gierka była w Komputer Świat Gry. Grałem coś koło 2000 roku.
  • 7
@wespazjon: Obczaiłem jak to wygląda i bardzo prawdopodobne, że to chyba to. Nie mogę dorwać zdjęć z zimowej mapki ze skocznią ani niczym podobnym, ale interfejs gry wydaje się być bardzo znajomy. Jutro sprawdzę dokładnie.
@wespazjon: Graficznie bardzo pasuje. To mam kolejną gierkę, ale google o niej milczy. Nazywa się "Bastion" - a przynajmniej tak ją nazywaliśmy. Gierka na 100% z gazetki, widok z góry, bardzo uboga graficznie. Strzelanka trochę przypominająca czołgi/obronę orzełka. Pamiętam, że player 1 był zielonym "ludkiem", a drugi różowym. Przeciwnicy byli pomarańczowi. Google pokazuje mi tylko jakąś gierkę Bastion z 2011 roku. Próbowałem pod różnymi hasłami szukać, ale nie widzę. Gra raczej