Wpis z mikrobloga

a skoro już mówimy o dentystach to mam taką śmieszną historyjkę której chyba nigdy nie opowiadałm na mirko do tej pory
otóż
jakieś 8 lat temu byłm sb na przeglądzie u jakiegoś randoma
który to stwierdził że mam 3 słownie TRZY ubytki
a jako że #!$%@? ze mn straszna była i tragicznie bałem się borowania to zamiast załatwić sprawę od razu postanowiłm odwlec ją na innym razem jakby to miało w czymkolwiek pomóc oprócz oczekiwania i stresowania się nadchodzącym cierpieniem hehs
no ale tak jakoś wyszło że ten inny raz wypadł u innej dentystki
która to z kolei stwierdziła że mam piękne zdrowe ząbki bez żadnych dziur i konieczności tortur wiertłowych
trochę trudno mi było w to uwierzyć więc wysłała mnie nawet na pantomogram
no i rzeczywiście wyszło na nim że nic mi nie jest
morał z tego taki że #!$%@?ść i odkładanie uchroniły mnie wtedy przed niepotrzebnym rozwierceniem trzech zębów ogromną dawką bólu i cierpienia i stratą cebulionów
no i że z tamtego typola co próbował wmówić mi trzy dziury był straszny ujek albo partacz
to chyba tyle
elo eloszka

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #coolstory #truestory #dentysta #stomatologia #chodtokowypamientniczek
Chodtok - a skoro już mówimy o dentystach to mam taką śmieszną historyjkę której chyb...

źródło: comment_UUVawiO5TBnRuIG8rNAThToNR86PJBNx.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Chodtok: z tym że pantomogram to kiepskie zdjęcie do oceniania próchnicy ;) widać wielkie ubytki a do małych można zrobić zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe lub małe zębowe ;) sam wiem że czasem znajduje ubytki które wielu by przegapiło (kwestia pracy w powiększeniu itp) więc prawda może być po każdej z tych stron ;)
  • Odpowiedz
Człowieku zęby to ja mam żółte i krzywe #!$%@? odkąd wyrosły mi usemki #!$%@? i #!$%@?ły wszystko xdddd
Jedyne co w nich fajne to to że się nie psują chyba zbyt łatwo

@mfek00:
  • Odpowiedz
@Chodtok: może się okazać za kilka miesięcy :p póki co nie ma zgody co do faktu tłoczenia zębów przez ósemki. W jakimś stopniu kwestia dalszego wzrostu kości ;)
  • Odpowiedz