Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co to jest prawdziwy #przegryw? Wzięcie ślubu z puszczalską dziewczyną, z którą był niesamowity s--s, a po ślubie libido spada jej do 0. Kur## co ja najlepszego zrobiłem. Teraz inni, którzy za młodu ją obracali żyją szczęśliwi z wesołymi żonami, albo obracają kolejne łatwe panienki, a ja już nawet nie mogę normalnie zaruchać. Tragedia, ale na własne życzenie, bo byłem głupi i naiwny.

#s--s #logikaniebieskipaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@zly_ogryzek bzdura, poziom libido zależy od różnych rzeczy. Myślisz z temperamentem, który jest cechą wchodzaca w skład osobowosci kazdgo człowieka i raczej się nie zmienia. Ale poziom libido potrafi spaść to zera choćby od brania tabletek antykoncepcyjnych. Albo od stresu, nerwicy, czy.... Kompleksów, które mogą się pojawić w każdym wieku
  • Odpowiedz
  • 2
@zly_ogryzek ale można je rozbudzić jeśli wiemy że kiedyś było na wysokim poziomie to można spokojnie je na ten sam poziom wrzucić znowu ;) jak ktoś od początku nie ma wysokiego popędu i dużo seksu to dla niego 2x w tygodniu to ciężko będzie namówić taka osobę na s--s 3x dziennie, ale jeśli ktoś miał większe potrzeby które nagle zmalały to należy odkryć przyczynę dlaczego zmalały... Chociaż znam też osoby które
  • Odpowiedz
OkiełznanaStara: @whatsup666: Była puszczalska przed związkiem, ale w związku przestała się puszczać. Cieszyłem się nawet, że ogólnie lubi s--s i jest dobra w łóżku. Mimo, że inni też wcześniej z tego korzystali uważałem, że nie ma sensu patrzeć w przeszłość i wmawiałem sobie, że to dobrze, że ma doświadczenie i jest seksualnie rozkręcona, bo tylko na tym korzystam. Niedawno okazało się, że jej już przeszło i mam żonę, którą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Gość mówi do kumpla:
- Stary, muszę ci coś ci wyznać.
- Tak?
- Przespałem się z twoją żoną.
- No i co z tego?
- Rozwiedź się z nią.
  • Odpowiedz