Wpis z mikrobloga

@badtek: W Polsce. Badanie przeprowadził niemiecki instytut Dalia :)

PS. W badaniu 8% respondentów wolało nie odpowiedzieć, czy identyfikują się jako osoby LGBT, a 12% nie było w stanie określić swojej seksualności :)
@lemek3: "Sami instytut Dalia podkreśla, że szacunków nie należy brać za ostateczne, gdyż internet jest specyficzną formą badania" Jeśli badania były wykonywane w formie ogólnodostępnej ankiety wystarczyłoby wrzucić link na jakąś grupę LGBT ,żeby wyniki zostały zostały zawyżone, nie brałbym tego absolutnie za coś na czym można bazować. Pamiętajmy ,że osoby 40+ niechętnie korzystają z internetu,a większy procent przynależności do LGBT deklarują osoby w wieku 18-29 lat. Bardziej szedłbym w okolice
@krucjatadlapogan: Ok, w takim razie dlaczego w takim samym badaniu na Węgrzech wyszło mniej? Oczywistym jest, że w przypadku takich badań zawsze będą duże rozbieżności, natomiast jak podkreśla samo badanie, internet daje anonimowość. W przypadku gdy takie badania byłyby prowadzone twarzą w twarz gdzieś na ulicy, lub nawet telefonicznie, ludzie mogliby się bać przyznawać do własnej seksualności. Ogólnie ja Tylko podałem źródło moich informacji, w dodatku samemu dałem moje przemyślenia, a
@krucjatadlapogan: Rozumiem, że ci którzy mają teraz problem z Senyszyn, w ogóle nie mieli problemu z bzdurami gadanymi wczoraj przez Korwina? XDDD Lewica nawet nie zbliża się do granic idiotyzmu, które Korwin z Konfederacją już dawno przekroczyli

Prowadzący program Bogdan Rymanowski zapytał Janusza Korwin-Mikkego o to, czy ideologia LGBT i gender są zagrożeniem i niebezpieczeństwem:

- Uważam, że to jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne. Jest to próba psucia normalnego społeczeństwa.