Wpis z mikrobloga

Daj dowody, ze tak bylo. Tylko nie pisz, ze Marcinek tak mowil.

taaa zawsze na żywo śledziłem nowe komentarze pod jego filmami i żadnego wyzywania znajomych i hejtu nie widziałem

@keton123: @eSUBA94: Nie będę teraz w pracy #!$%@?ł miliona komentarzy by udowodnić rację w internecie. Nie mówię, że to były sytuacje częste czy nagminne ale zdarzały się. Głównie jeśli chodzi o wyjazdy. Np jechali na tego szczupłego chłopaka co teraz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To jedyny przypadek kiedy pamietam negatywne komentarze. Faktycznie ludziom sie w dupach przewraca i uwazaja, ze jak ktos znalazl sie przy okazji na filmie to od razu musi zabawiac publike. A Pawel tego nie robil, ale dobrze z tego wybrnal (nagral swoja wypowiedz na koniec wyprawy) i pozniej juz takie komentarze sie skonczyly. Generalnie to problem Szafy, bo jesli kogos pokazuje to musi miec jego zgode. A jesli ma zgode
Bzdura. To, że ktoś wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku nie oznacza, że wolno kogoś obrażać. To jest karane.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To dlaczego tego nie robia? Wystarczy zglosic sie na Policje. Po IP dojada hejtera/piwniczaka bez problemu. Jeszcze kase na tym moga zarobic. Nie wolno nikogo bezkarnie obrazac. Brak reakcji powoduje wlasnie taka bezkarnosc. A wylaczanie komentarzy nie jest rozwiazaniem.
była beka w komentarzach z jego kumpla ktora mieszka lata w chinach a nic nie wiedział


@eSUBA94: Na pierszych filmikach z grilla u sąsiadów też było smarowanie po kobiecie.

To dlaczego tego nie robia?


@keton123: Bo nie mają obowiązku i to jest ich wola. To, że dane wykroczenie/przestępstwo jest ścigane z powództwa cywilnego nie znaczy, że nie jest to złamaniem prawa.

Nie mogę obrażać nikogo. Nie ważne czy na ulicy