Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolixdyskutant: Kodeinę, alkaloid morfiny, aktualnie już któryś rok jest hype na zażywanie tego placebo. A co do dwóch paczek to po wielu przypadkach zatruć wrzucili ograniczenie co do jednej paczki na łeb, ale jak masz dar przekonywania to sprzedadzą Ci ile chcesz i powbijają paragony przez całą zmianę.
@honda2137: Ja miałem sposób że pisałem sobie nazwę na kartce wbijałem i mówię mama mnie po to wysłałem XD teraz mam 21 lat i inne podejście więc #!$%@? ale 3 lata temu no no XD
@Lolixdyskutant: To lek na kaszel zawierający kodeinę. Od dłuższego czasu jest duża moda na ćpanie kodeiny.
W Ameryce piją tzw syrrup/lean/purple drink czyli mieszankę sprite + syrop z kodeiną + żelki

W polsce po prostu zjada się z 2 opakowania tabletek (acodin/thiocodin itd) i boom - jesteś na haju.
@Twinkle placebo xD kiedyś myślałem że ty po prostu jesteś cyniczna i inteligentna, ale mi już starczy twoich wpisów w tym na fb (ale nie będe przytaczal czegos z prywatnego konta na innej stronie) xD. dla osoby #!$%@? morfine przez 8 lat to może faktycznie być placebo.