Wpis z mikrobloga

Dacie wiarę jeśli wam powiem, że moderacja spuściła w kiblu wpis z cyckami Agnieszki Włodarczyk z filmu Sara za "nieodpowiednie treści"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby nie było że to jeden as. Odwołanie też odrzucili potwierdzając swoją kompromitacje.

Mam nadzieję że następnym ich krokiem będzie doniesienie na Linde do prokuratury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #wykop #afera #prokuratorboners
L.....e - Dacie wiarę jeśli wam powiem, że moderacja spuściła w kiblu wpis z cyckami ...

źródło: comment_JpuaVF9jKFZDFaKySqmq59q4dZIigtXR.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: za każdym odwołaniem mam wrażenie że odpowiada ten sam neandertal który wystawił bazową opinię xD już naprawdę nie wiem po co się odwoływać. Wszyscy z PFRON mają tam te same poglądy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: dostałem ostatnio bana za komentarz z 400+ plusami wiszący dzień lub dwa, za przekleństwo xD , po tym jak napisałem co sądzę o moderacji. Ciekawe co teraz wygrzebią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
13 lat, a tu portal o ciekawostkach zmienia się w centrum dziecięcej pedofilii i śmiesznych obrazków a moderacja tymczasem
  • Odpowiedz
@pepies: Na tym portalu mamy do czynienia z dość absurdalną sytuacją. Udzielam się na kilku subredditach i tam moderacja jest zwykle szanowana. Tu dla odmiany jest powszechnie wykpiwana. O czymś to świadczy, ale Białek ma to w dupie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.