Wpis z mikrobloga

@djavulen: ohboy xD
Max Kolonko zrobił sobie taką sektę jego wyznawców gdzie się bawią w wojsko, mają stopnie wojskowe i słownictwo wojskowe; Chciał startować w wyborach ale nie udało im się uzbierać podpisów (120k podpisów potrzeba) Max cały czas twierdzi że popiera go 2 miliony ludzi xD (bo sumuje suby z youtube i fejsbuka)
Po porażce jedna osoba się wysypała od niego i opisała to na wykopie, aaaaaaaaaa tego jest tak
@djavulen: To jest nienormalne xD ale zaczynają się buntować, mam dostęp do jego strony, jak chcesz to mogę Ci dać hasło.
Najlepsze że widziałem wywiad z tamtym jego rzecznikiem co go teraz chce pozwać, TO TEN DEBIL NADAL KOCHA MAXA I TŁUMACZY GO XDD
@djavulen: No komentarze na stronie już że niektórzy cofają suba itp. Aaaaaaaale wg. nich to supeeeer, bo wiedzą wtedy kto jest "lojalny" xD sekta, jeszcze żeby te filmy jego były jakieś super, ale on tak #!$%@? tam że to chyba trzeba mieć iq30 żeby na to pójść xD a tam ludzie są co #!$%@? w niego kilka tysięcy
@djavulen: Taak, ale imo to on beznadziejny jest w tym, a mówię to jako dawny korwinista, nie wiem jakim trzeba być debilem żeby to kupić xD
Największa beka że on jeszcze chciał na koniec 10 tysięcy dolców od nich za to że używali jego logo nazwiska i stron xDDD